1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. YouTube Başlangıç için En İyi Profesyonel Fotoğraf Makineleri

YouTube Başlangıç için En İyi Profesyonel Fotoğraf Makineleri

featured

Bugün sektöre yeni girmek isteyen okuyucularımız için YouTube başlangıç için en iyi profesyonel fotoğraf makineleri üzerinde birkaç öneri sunacağız. Bu sektöre giriş yapacak iseniz direkt olarak profesyonel video çeken kameralar ile girmenin bir manası yok. Türkiye’nin hala birçok kesiminde 4K YouTube videolarını indirecek hızda internette yok.

Şimdi sizlere önereceğimiz fotoğraf makineleri ile birlikte mükemmel fotoğraflar çekebileceğiniz gibi sinematik video deneyimlerini de yaşayacaksınız.

 

Canon EOS 1300D (Rebel T6) DSLR Fotoğraf Makinesi

Öncelikli olarak alacağımız makinenin DSLR özelliğine sahip olmasına dikkat edelim. Çok yönlü odaklaması ve profesyonel kalitesi sayesinde sizlere daha ideal seçenekler sunar.

FHD (1920×1080) video kalitesi ve tam odaklama ile harika bir deneyim alırsınız. 18 MP APS-C lensi sayesinde en iyi şekilde deneyiminizi ilerletme şansına sahip olabileceksiniz. Kit lensi de paketin içerisinde geliyor. Dolayısı ile mükemmel bir seçenek.

 

Nikon D500 DSLR Fotoğraf Makinesi

Sektörde ki en iyi bir diğer marka için de önerimizi sunmamak olmazdı. DSLR deneyimini yine en iyi şekilde sizlere sunan harika bir fotoğraf makinesi.

Son derece hafif ve netleme konusunda 39 noktalı otomatik netleme (AutoFocus) sağlayan yeni nesil bir efsane. FHD (1920×1080) 60 FPS kalitesinde çektiği videolar ile de sizleri kendisine hayran bırakacak bir ürün. 24.2 MP lensi sayesinde fotoğraflarınızda da 6000×5000 çözünürlük kalitesini elde edebileceğinizi kesinlikle unutmayın.

 

Canon EOS 750 D (Rebel T6i) DSLR Fotoğraf Makinesi

Yeni bir Canon ürününü daha sizlere sunmak istiyorum. Bu anlamda hafifliği, çok yönlü aparat ve lens seçenekleri ile sınıfının en iyileri arasında yerini almayı başardı.

APS-C sensör özelliği bu anlamda sınıf ötesi bir deneyimi sizlere sunuyor. 24.2 MP lens özelliği ile birlikte fotoğraflarınızda maksimum çözünürlük kalitesini değerlendirme şansına sahip olursunuz. 3 inç dokunmatik ekrana sahip kameramız ile FHD (1920×1080) 30 FPS kalitesinde videolar çekebilme şansına sahip oluyorsunuz.

Wifi özelliğine de sahip olan bir kamera olduğundan dolayı sınırları ciddi anlamda aşan bir ürün olduğunu da net olarak söyleyebiliriz sanırım. Bu nedenle bu ürünü de göz önünde bulundurmakta ciddi anlamda fayda olduğunu düşünüyoruz.

 

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap