1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Youtube Abone Ol Butonları – 10 adet tek paket
Trendlerdeki Yazı

Youtube Abone Ol Butonları – 10 adet tek paket

featured

Youtube, 2006 yılında google tarafından satın alındı. Zaten kendi kategorisinde lider olan youtube, google’ın satın almasıyla daha da yükselerek yeni sistemler getirmeye başladı. Youtube’da marka bilinci oluşturarak videonuzu izleyen kullanıcılar, videonuzdan çıkmadan kanalınıza abone olabilir. Youtube abone ol butonları videonun sağ altında şeffaf bir şekilde durarak arka planda rahatsız edici etki bırakmaz. Yani videonuz bir bütün halinde gözükür. Buna en güzel örneği resimle göstermeye çalışarak, olayın kafanızda daha fazla oturmasını sağlayalım.Youtube abone ol butonları indir mek için yazımızın tamamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Youtube kanalınıza filigran eklemenin faydaları nelerdir?

 

 

Fotoğrafta görüldüğü üzere ekranın sağ altında bulunan youtube abone ol butonu kırmızı olmasına rağmen kenarları şeffaf yani transparan halde olduğu için arka plandaki mavinin bütünlüğünü olumsuz şekilde etkilemiyor. Aksine videonuz izleyicinin hoşuna gitmesi halinde, izleyiciyi kanalınıza abone olmaya adeta ikna ediyor. Abone ol butonunun etkisini anlatabilmek adına kısaca tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.

2018 yılında online oyun üzerine açmış olduğum kanalım 1 yıl süre içerisinde 500 aboneye ancak ulaşmıştı. Videolarıma abone ol butonu ekledim, üzerine bir kaç çekilişde düzenleyerek yaklaşık olarak 2 ayda 1.300 aboneye ulaşmıştım. Yani kısacası 500 aboneyi 1 yılda kasabilmişken ( tamamen organik yöntemlerle ), filigran ve çekiliş sayesinde sadece 2 ayda 800 abone kazandım.

 

Filigran alternatifleri

  • Eğer bir internet siteniz var ise logonuzun resim kısmını filigran olarak kullanmak kanalınızı daha profesyonel gösterebilir. Bu yüzden kurumsal kimliğe sahip veya kurumsallığa giden bir yolculuğunuz olacağını düşünüyorsanız abone ol filigranı yerine ilgili kısma lütfen logonuzu kullanınız.
  • Sıradanlığı sevmiyorsanız; lütfen internet üzerinden grafik tasarımcılara ulaşarak kanalınıza özel tasarım yaptırın. Toplu olarak attığımız abone ol butonlarını genel olarak youtube Türkiye’nin %70’i kullandığından sağ altta bir farklılık olması izleyicinin daha fazla dikkatini çeker.

 

 

Youtube Abone Ol Butonları

Kanalınıza filigran (abone ol butonu ) eklediğinizde videonuzun sağ altında yukarıdaki gibi duracaktır. Yukarıda duran abone ol butonları indireceğiniz paketin içindeki abone ol butonlarından 4 tanesidir. Youtube şeffaf abone ol butonlarını indir mek için  aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Youtube Abone Ol Butonları

 

Dosya şifresi

tilkinet

 

Dosyalar tek tek toplanarak tek paket haline getirildi. Yukarıdaki görselde bulunan tüm abone ol butonları mevcuttur. Siz değerli ziyaretçilerimiz için yaklaşık olarak 4 saat bu konuyu yazmaya uğraştım.  Ek olarak isteklerinizi yorumlar kısmına belirtmeniz halinde konu güncellenecektir. Sürekli güncel kalacaktır.  Ayrıca youtube kanalımıza aşağıdaki linke tıklayarak gidebilir, kanalımıza abone olabilirsiniz.

Tilkinet Youtube Kanalı

 

Sitemiz gerekli başarıya ulaştıktan sonra youtube kanalımız aktif olacaktır. Kanal içeriği nasıl yapılır, teknolojik ürün inceleme vb. videolardan oluşacaktır.

 

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap