1. Ana Sayfa
  2. Güncel Yazılar
  3. Xbox Game Pass EA Play ile birleşiyor

Xbox Game Pass EA Play ile birleşiyor

Xbox Game Pass EA Play

Oyuncuları memnun eden yeni bir haber geldi. Bu habere göre Xbox Game Pass ile EA Play bir araya gelerek tek bir abonelikte birleşiyor.

Xbox Game Pass, oyuncuların aylık bir fiyat vererek birçok oyuna ücretsiz olarak ulaşmasına olanak tanıyor. İçerisinde çok büyük bir oyun kütüphanesi bulunan Xbox Game Pass, oyunlara çok para vermek yerine daha düşük bir ücretle oyunları almayı mümkün hale getiriyor. EA Play aboneliğinin de amacı tam olarak bu. Bu hizmetler yalnızca ücretsiz oyun fırsatı sunmuyor aynı zamanda indirimli oyun, kampanyalı oyun veya yeni çıkacak bir oyun için erken erişim fırsatı gibi fırsatlara da imkan tanıyor. Bu gibi pek çok detay oyuncuları mutlu eden gelişmeler arasında yer alıyor. Bu iki aboneliğin birleşmesi oyuncuları sevindirecek gibi görünüyor.

Xbox Game Pass EA Play ile bir oluyor

Xbox, kendi abonelik hizmetinin içerisine EA Play’ı da ekleme kararı aldı. Yapılan bu anlaşma sonrasında oyunculara duyurulan bu haber, 18 Mart’tan itibaren geçerli olmaya başlayacak. Oyuncuların bu konuda sevindiği bir diğer gelişme Xbox Game Pass fiyatının bu gelişmeye rağmen yine aynı fiyatta kalması. Yani oyuncular iki aboneliğe ayrı para verip fazladan ücret ödemek yerine tek fiyattan iki aboneliğe daha uygun fiyata sahip olabilecek.

Xbox Game Pass EA Play

Bu aboneliğe sahip olan kullanıcılar EA Play aboneliğinde yer alan ayrıcalıklardan da faydalanabiliyor olacak. Bu sayede oyuncular değişmeyecek olan fiyattan daha fazlasına erişebiliyor olacak. Xbox Game Pass bilgisayar veya konsol üyeliğinin fiyatı 29,99 TL olarak yer alıyor. Ultimate sürümüne sahip olmak yani 44,99 TL ödemek isteyen kullanıcılar EA Play aboneliğine de sahip olacak. Ultimate sürümü hem bilgisayar hem konsol için geçerli bir paket.

Xbox Game Pass ayrıcalıklarından birisi sürekli olarak içerisine eklenen yeni oyunlar olmakta. Kullanıcılar her ay güncellenen oyun kütüphanesi sayesinde pek çok oyuna ücretsiz olarak erişebiliyor olacak. Bu da oyuncuların oyunlara çok para vermeden uygun fiyata oyun erişimin kolaylaştırması anlamına geliyor.

Bu paketin bir diğer avantajı oyuncuların Xbox Game Studios tarafından geliştirilen oyunlara çıktığı gün erişmeye başlaması. Yani Xbox Game Studios, kendi ürettiği oyunları abonelik sahiplerine doğrudan dağıtıyor. Xbox Game Pass ve EA Play paketinin bir arada bulunduğu bu hizmet, özel fırsat ve teklifleri de oyunculara sunuyor.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap