1. Ana Sayfa
  2. Güncel Yazılar
  3. Windows için En İyi Android Emülatörler

Windows için En İyi Android Emülatörler

featured

Android oyunları bilgisayarında oynamak isteyenler adına Windows için en iyi Android emülatörler konusunda öneriler sunacağız. Türkiye genelinde özellikle mobil oyun oynayanların rakamsal artışı çok ciddi anlamda yüksek. Bizde sitemiz içerisinde elimizden geldiğince sizleri en kapsamlı şekilde bilgilendirme yoluna gitmek istiyoruz.

Ancak insanların önemli bir kısmının Android Emülatör nedir sorusunu sorduğunu da biliyoruz. Bu makalemiz içerisinde elimizden geldiğince sizlere bilgiler sunacak ve fikir edinmeniz için yardım edeceğiz. Sizlerde önerilerinizi ve yorumlarınızı bizlere iletme şansına da sahip olabilirsiniz.

Android Emülatör Nedir?

Android Emülatör, Windows ya da Mac OS işletim sistemli bilgisayarlarda Android mobil işletim sistemini sanal olarak kullanabildiğiniz bir sistem bütünüdür.

Bildiğimiz gibi Android mobil işletim sistemi olarak hazırlanmış ve tasarlanmıştır. Emülatör, çok uzun yıllardır olan bir program bütünü ancak günümüzde PUBG gibi oyunları orijinal olarak almadan online oynayabilmek için bu emülatör yazılımları ciddi manada tercih sebeplerinden birisi olarak da dikkat çekiyor. Bu neden dolayısı ile program, ciddi anlamda kullanışlı ve fark yaratan seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor.

En iyi Android emülatörler ile alakalı olarak sizlere aşağıda en ideal örnekleri sunacağız. Bu programlar, gelişmişlik olarak da istediğinizi alabilmeniz açısından da çok önemlidir.

NOX Player

Windows için en iyi Android emülatör programlarından birisi de NOX Player ve tamamen ÜCRETSİZ. Son derece pratik bir arayüze sahip ve GMAİL hesabınız ile doğrudan entegre çalışan mükemmel ötesi bir program olduğunu söylemek de yanlış olmaz sanıyorum. NOX Player uygulaması sayesinde tüm Android uygulamaları ve oyunları bilgisayarınızda yüksek grafikler ile deneyim edebileceksiniz.

NOX Player indir

NOX Player

BlueStacks

Aslında Türkiye genelinde en çok indirilen ve kullanılan Android emülatörler içerisinde ilk olarak bu programı sayabiliriz. %100 Türkçe dil desteği ve OBD uyumlu yüksek grafik seçeneklerini sizlere kullanma imkanı sunan ÜCRETSİZ bir emülatör. Ancak 24$ gibi bir fiyat ile premium özellikleri de değerlendirebiliyorsunuz. Son derece ideal boyutlara sahip ve bilgisayarınızı da herhangi bir şekilde yormuyor. Yüksek donanımlı bilgisayarlar için en yararlı uygulamalardan.

BlueStacks indir

BlueStacks

MEmu

Pokemon GO gibi oyunları bir Android emülatör ile oynama amacı içerisinde iseniz bu emülatör tam sizlere göre. Yapay zeka desteği açısından ve düşük kaynak tüketimi bakımından son derece işlevsel bir uygulama olduğunu söylemek yanlış olmaz sanıyorum. Bu emülatörün diğer önemli bir uygulaması da AMD ve INTEL çipleri ile tam uyumlu olarak çalışabilen uygulamalardan birisi. ÜCRETSİZ olması da emülatörü ayrıca ciddi anlamda ön plana çıkıyor.

MEmu indir

MEmu

Genymotion

Arayüz ve kullanışlılık açısından gerçek manada Windows için en iyi Android emülatörler arasında kendisini gösteriyor. Düşük boyutu ve bilgisayarınızın kaynaklarını sömürmeden mükemmel bir deneyimi izlere sunan harika bir uygulama. Trail yani deneme versiyonunu ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Ancak bu uygulamayı tüm özellikleri ile mükemmel şekilde kullanabilmek için PREMİUM paket ücreti yıllık 136$.

Genymotion indir

Genymotion

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap