1. Ana Sayfa
  2. Güncel Yazılar
  3. Whatsapp’ta Kalın, İtalik ve Altı Çizili Mesaj Yazma

Whatsapp’ta Kalın, İtalik ve Altı Çizili Mesaj Yazma

Whatsapp'ta Kalın, İtalik ve Altı Çizili Mesaj Yazma

Çok fazla merak edilen konulardan olan WhatsApp’ta kalın, italik ve altı çizili mesaj yazma konusunda sizlere bilgiler sunacağız. Dünya genelinde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, her geçen gün kendisini daha da geliştiriyor. Büyümesinin hemen ardından Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg tarafından satın alınan şirket, artık çok daha büyük ve çok daha işlevsel bir şirket.

WhatsApp yenilikleri, zaman içerisinde bizlere birçok farklı seçenek sundu demek yanlış olmaz sanırım. GIF mesajlar, emojiler, video ve görsel iletişim gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı seçenek bu ortamda sizlere sunuluyor. Bizde elimizden geldiğince sizleri bu anlamda bilgilendiriyoruz. WhatsApp kalın mesaj yazma, oldukça rağbet gören ve insanlar tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor.

WhatsApp mesaj biçimlendirme özellikle ülkemiz genelinde ciddi anlamda araştırılıyor. Bizde bu makalemiz ile birlikte sizleri elimizden geldiğince bilgilendireceğiz. Merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan bizlere sorabilir ve fikir edinme şansına sahip olabilirsiniz. Mobil teknoloji hakkında daha yeni içerikler için sitemizi günlük olarak ziyaret edin.

WhatsApp Metin Biçimlendirme

WhatsApp, an itibari ile dünya genelinde ciddi anlamda fark yaratan bir uygulama haline geldi. Tabi ki mesaj biçimlendirme özelliği sayesinde çok daha dikkat çekici ya da kurumsal mesajlar yazabilmek mümkün hale geldi. Kalın yazmak, italik yazmak, altı çizili ya da üstü çizili şekilde metin yazmak artık mümkün hale geldi. Şimdi detayları sizlere görsel olarak da sunacağız. Merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan bizlere sorabilir ve fikir edinme yoluna gidebilirsiniz.

WhatsApp Kalın Mesaj Yazmak

WhatsApp’ta kalın yazmak istiyorsanız kullanmanız gereken biçim son derece basittir. Kalınlaştırmak istediğiniz kelimenin ya da cümlenin başına ve sonuna * ibaresi eklemeniz yeterlidir. Nasıl yani? Örneğin bir mesaj içerisinde ASLAN kelimesini kalınlaştırmak istiyorsunuz. Bu kelimeyi WhatsApp’ta *ASLAN* şeklinde yazıp gönderirseniz kalın olarak gönderecektir.

WhatsApp'ta Kalın Mesaj Yazmak

WhatsApp’ta Üstü Çizili Mesaj Yazmak

Mesaj biçimlendirme seçenekleri itibari ile kullanabileceğimiz birkaç farklı metin biçimlendirme yöntemi olduğunu söylemek gerekiyor. Bunlardan birisi de altı çizili mesaj yazmak. WhatsApp’ta üstü çizili mesaj yazmak istiyorsanız kelimenin ya da cümlenin başına ve sonuna ~ ibaresini ekleyin. Örneğin ASLAN kelimesini üstü çizili bir şekilde paylaşmak istiyorsanuz. Tek yapmanız gereken ~ASLAN~ yazmak.

WhatsApp İtalik Mesaj Yazmak

İtalik mesajlar, estatik açıdan çok daha güzel görünen ve özellikle bir cümleyi ya da kelimeyi vurgulayabilmek için en önemli araçlardan birisidir. WhatsApp’ta italik mesaj yazmak için yapmamız gereken ise basit. İtalik hale getirmek istediğimiz cümlenin ya da kelimenin başına ve sonuna _ ibaresi koymamız yeterlidir. Örneğin ASLAN kelimesini italik yapacağız. WhatsApp’ta _ASLAN_ yazmamız yeterlidir.

WhatsApp’ta kalın mesaj nasıl yazılır? Bu soruyu çok fazla araştıran olduğunu biliyorduk ve sitemiz içerisinde elimizden geldiğince sizleri bilgilendirmek istedik. Tabi ki WhatsApp resmi internet sitesinde de bu konu ile alakalı olarak en kesin bilgiler sizlere sunuluyor.

KAYNAKÇA

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap