1. Ana Sayfa
  2. Güncel Yazılar
  3. Vestelcell Kullanıma Açıldı, Vestelcell Tarifeleri Neler?

Vestelcell Kullanıma Açıldı, Vestelcell Tarifeleri Neler?

featured

Ünlü marka Vestel’in GSM operatörü olan Vestelcell kullanıma açıldı. Türk Telekom ve Vestel tarafından kullanıma geçirilen operatör için tüm gerekli olan adımlar tamamlanmış oldu. Yerli projelerin arttırılması ve kullanımının da yaygınlaştırılması amacıyla hayata geçirilen Vestelcell tarifeleri de belli oldu.

Vestelcell Nedir, Nasıl Kullanılır?

Vestelcell ünlü marka Vestel’in GSM operatörü olarak hizmet verecek. Vestelcell altyapısı Türk Telekom’u kullanacağı için de Türkiye’nin neredeyse her noktasında çekebilecek. Aynı zamanda yurtdışında da kullanıma olanak tanıyacak. Vestelcell tarifeleri ile kullanıcılara avantaj sunarken aynı zamanda Vestel mağazalarından yapılan alışverişlerde de farklı indirimler sunacak.

Konuyla ilgili olarak açıklamalar yapan Vestel CEO’su olan Turan Erdoğan “Vestel olarak üretmekte olduğumuz teknolojiyi dünyada 157 ülkeye ihraç ediyoruz. Sürekli olarak kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştırmak için önemli adımlar atmayı sağlarken şimdi de GSM alanında adımlar atıyoruz. Mobil iletişim kanalları kapsamında yaptığımız yeni uygulamalar ve katma değer yaratma kapsamında ilerlemeye başladığımız yolda başta Türkiye’deki kullanıcılara mobil iletişim açısından çok önemli avantajlar yaratıyoruz,” dedi.

Vestelcell şimdilik kullanıcılara faturalı olarak sunulacak ve lira yükleyerek kullanılacak faturasız hatlar daha sonraki dönemde kullanıma geçirilecek.

Vestelcell Tarifleri Neler?

Vestelcell tarifeleri özellikle operatörün yeni kurulmasından dolayı önemli avantajlar içeriyor. Bu kapsamda Vestelcell tarife içerikleri şu şekilde sunuldu;

  • Katlanan Mini; 6 GB internet, 500 DK, 1000 SMS, 75 TL hediye çeki, aylık 35 TL
  • Katlanan Midi; 12 GB internet, 750 DK, 1000 SMS, 100 TL hediye çeki, aylık 45 TL
  • Katlanan Maksi; 18 GB internet, 1000 DK, 1000 SMS, 150 TL hediye çekici, aylık 55 TL

Tarifelerin yanında Vestelcell paketleri fiyat ve içerikleri de belli oldu. Buna göre Vestelcell paketleri de şu şekilde;

  • 500 DK 15 TL
  • 1 GB internet 15 TL
  • 2 GB internet 19 TL
  • 5 GB internet 25,50 TL şeklinde olarak belirlendi.

Vestelcell tarifeleri seçmek için ise taahhüt vermek gerekiyor. Belirli bir süre için kullanıcıların sözleşme imzalamaları gereken tarife paketleri yıllık olarak belirleniyor. Bu süre kapsamında hat kapatılmak istenirse belirlenen bedellerin ödenmesi gerekecek. Vestelcell hat başvurusu yapmak için ise kullanıcılar internet sitesi üzerinden online form doldurabilir ya da Vestel mağazalarına giderek başvuruda bulunabilir.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap