1. Ana Sayfa
  2. Öneri Bölümü
  3. Ücretsiz Stok Fotoğraf Bulma Siteleri

Ücretsiz Stok Fotoğraf Bulma Siteleri

Fotoğraf

Ücretsiz stok fotoğraf bulma siteleri internet sayfanızda ya da sosyal medya hesabınızda kullanabileceğiniz fotoğrafları içeriyor. Birbirinden farklı fotoğrafları ücretsiz olarak bulabileceğiniz bu siteler ile birlikte internet kullanımı da çok daha kolay hale geliyor.

Unsplash

Ücretsiz stok fotoğraf siteleri arasında Unsplash geniş fotoğraf çeşitliliği ile ilk sıralarda yer alıyor. 300 binden fazla yüksek çözünürlüğe sahip olan fotoğrafı herhangi bir ücret talep etmeden sunan platform genel kullanıcılar için gayet yeterli özellikler taşıyor. Özellikle yüksek kaliteli fotoğraf arayanlar için iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Gratisography

Ücretsiz stok fotoğraf sitesi olan Gratisography kendi tarzında ilk akla gelen sitelerden birisi olmayı başarıyor. Özellikle her yerde bulunmayacak fotoğrafları içeren site bu sayede görsellerin daha etkileyici ve kolay şekilde bulunması için de önemli bir avantaj yaratmış oluyor. Özellikle koleksiyon yapmak isteyenler için de avantaj yaratıyor.

Morguefile

Eski fotoğraf siteleri arasında bulunan Morguefile yine de güncel yapısı ile aktif olarak kullanılmaya devam ediyor. Sitede özellikle fotoğrafçılığı hobi edinmiş kimselerin yaptıkları paylaşımlar öne çıkıyor ve bu sayede pek çok farklı duruma yönelik fotoğraf bulmak da mümkün hale geliyor. Fotoğraflar her ne kadar kısıtlı olsalar da yine de genel blog siteleri için iyi bir kaynak olmayı başarıyor.

Pixabay

Ücretsiz stok siteleri arasında ilk akla gelen isimlerden olan Pixabay içeriğinde 2,3 milyona yakın görsel barındırıyor ve bu sayede kullanıcılar için geniş bir görsel çeşitliliği yaratmayı başarıyor. Çok geniş veritabanı ile birlikte kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başaran Pixabay üzerinden haber sitelerinden blog sitelerine kadar rahatlıkla kullanılabilecek görselleri bulmak da kolay hale geliyor.

Stockvault

Bir başka fotoğraf bulma sitesi olan Stockvault sadece fotoğraflar değil aynı zamanda yüksek kalitede duvar kağıdı bulmak isteyenler için de iyi bir seçenek oluşturuyor. Kendisine ait olan arama motoru sayesinde de kategorileri ve görselleri en iyi şekilde tarayarak kullanıcının arama yaptığı en doğru görsele kolayca ulaşmasını da mümkün hale getiriyor.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap