1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Tumblr Hesaplarının Web Sitelerine Faydaları

Tumblr Hesaplarının Web Sitelerine Faydaları

featured

Bu makalemizde siz değerli okuyucularımız ile Tumblr hesaplarının web sitelerine faydaları üzerine bilgiler sunacağız. Bildiğimiz gibi artık dünya genelinde birçok farklı sosyal medya sistemi kullanılıyor. Bu sistemler, ilgi görme açısından da birbirinden ayrılsa da Tumblr, sektörün en eski sistemlerinden birisi konumunda.

Tumblr ile web sitesi imleme, son dönemlerin en trend uygulamalarından birisidir. Google SEO adını verdiğimiz sistemde web sitelerinin büyük sitelerde linklendirilmesi son derece önemlidir. Bu neden dolayısı ile Tumblr, en çok kullanılan platformların da başında geliyor. Şimdi hemen bilgileri sunalım sizlere.

Tumblr Web Sitelerine Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Bildiğimiz gibi sosyal medyaların tamamında profil kısmında web sitesi alanı ekleyebileceğiniz alanlar bulunur. Bu alanlar evet bulunur ancak birçok sistemde Google arama motoruna açık değildir bu adamlar.

Ancak Tumblr, kısa bir zaman dilimi içerisinde bu anlamda en iyi ve en faydalı sistemlerden birisi oldu. Web sitenizin linki, Tumblr ya da Facebook gibi büyük sitelerde yer alır ve Google tarafından görülürse bu size çok büyük fayda sağlar.

Web sitenizde ki tüm içeriklerin bu tarz sosyal medya sitelerinde yer alması, hem sosyal medya üzerinden ziyaretçi elde etmenizi sağlar. Hem de Google arama motoru gibi tüm sistemlerde en yüksek yerlerde çıkmanıza da yardımcı olur. Bu anlamda Tumblr, sınıfının en çok tercih edilen alternatiflerinden birisi olmayı da başardı diyebiliriz.

Tumblr Nasıl Kullanılır?

Tumblr, tıpkı Facebook sisteminde olduğu gibi kendi haber kaynağınızda paylaşımlar yapabildiğiniz gelişmiş bir sosyal medya modelidir. Videolar, resimler, YouTube paylaşımları ya da aklınıza gelebilecek daha birçok alternatif.

Üyelik tamamen ücretsizdir ve yine profil resmi, profil linki gibi detaylara da yine bizzat kendiniz karar verirsiniz. Tumblr sisteminin sunduğu bu imkanları web sitesi sahipleri güven içerisinde kullanabilme imkanına sahip olur. Merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Google SEO konusu üzerine de en detaylı bilgileri hep birlikte tartışabiliriz.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap