1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. The Sims 5 Hakkında İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

The Sims 5 Hakkında İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

featured

Kendine özel bir oyuncu kitlesine sahip olan The Sims serisi için uzun zamandır yeni bir oyunun çıkması bekleniyordu. The Sims 4 çok uzun zamandır oyuncular tarafından oynanırken özellikle beşinci oyunun ne zaman çıkacağı ve ne gibi özellikler içereceği merak ediliyordu. The Sims 5 hakkında şimdiye kadar çıkan özellikler oyunun oyun severleri fazlasıyla mutlu olmasını sağlayacak.

The Sims 5 Hakkında Bilgiler

The Sims 5 oyunu seriyi sevenler tarafından çok uzun süredir bekleniyor. Bunun en büyük özelliği ise The Sims 4’ün beklentileri tam olarak karşılamaması olarak öne çıkıyor. Dördüncü oyunun çıkmasından yaklaşık olarak 6 yıl geçmiş olmasına rağmen oyun severler hâlâ The Sims serisini severek oynuyor ve beşinci oyunun çıkmasını bekliyor.

The Sims 5 resmi açıklamaya göre geliştiriliyor ama The Sims 5 çıkış tarihi henüz bilinmiyor. Oyun grafiklerinin, sistemlerinin ve oynanış özelliklerinin değişmesi ile birlikte Sims de yeni oyunu ile oyun severlerin günümüz beklentilerini karşılamak istiyor. Bu yüzden çıkış tarihi gecikmesine karşılık oyunun çıkışına dair resmi açıklamanın bu yıl içinde EA tarafından yapılması bekleniyor.

The Sims 5 oynanışı için de şimdilik resmi görüntüler bulunmuyor ama alınan bilgilere göre oyun diğer Sims serilerinden çok daha gelişmiş bir yapıya olacak. Oyuncular Sim’lerinin günlük ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda çok daha komplike bir süreç içinde de bulunarak karakterlerini daha detaylı olarak kontrol edebilecekler. Üçüncü şahıs görünüme de geçerek yön tuşları ile Sim’in kontrol edilmesine olanak verecek oyun bu sayede farklı bir oyuncu deneyimi de yaşatmış olacak.

The Sims 5 Konsollar İçin Çıkacak mı?

The Sims 5 çıkışı ile ilgili olarak en çok merak edilen konuların başında konsollara çıkıp çıkmayacağı yer alıyor. Şimdiye kadar resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen The Sims 5 konsol için de çıkacağı iddiaları baskın çıkıyor. Buna göre PS5 ve XBOX’da The Sims 5 oynanabilecek. Bu durum da kontrol mekanizmasını oldukça farklı bir hale getirmiş olacak. Özellikle geliştiricinin konsollarda da Sims deneyimi sunmak için çalıştığı haberler arasında bulunuyor.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap