1. Ana Sayfa
  2. Öneri Bölümü
  3. Temmuz 2021 Uyun Fiyatlı Akıllı Saat Tavsiyeleri

Temmuz 2021 Uyun Fiyatlı Akıllı Saat Tavsiyeleri

featured

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı saat modelleri de günlük yaşamda sıklıkla tercih edilen cihazlardan birisi olmayı başardı. Temmuz 2021 akıllı saat önerileri ile birlikte ihtiyacınıza uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

Haylou Solar LS05

En ucuz akıllı saat önerileri başında gelen Haylou Solar LS05 uygun fiyatı ile çokça tercih ediliyor. Sade ve şık tasarıma sahip olan modelde 1,28 inç TFT LCD ekran yer alıyor. Özellikle modelin suya ve toza dayanıklı olması da modeli daha fazla öne çıkarmaya yardımcı oluyor. Modelde kamera, mikrofon ve hoparlör ise yer alıyor. Bu yüzden telefon görüşmeleri yapılmıyor. Ama telefondaki bildirimleri görüntülemek, gelen çağrıya yanıt verme, SMS okuma ve müzik çaların kontrolü gibi işlemleri yapabilmek olanaklı.

Imilab KW66

Akıllı saat modelleri arasında uygun fiyatı ile ilk sıralarda bulunan Imilab KW66 gelişmiş özellikleriyle de kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Saatte 1,28 inç HD ekran bulunuyor ve 340 mAh bataryası sayesinde de uzun ömürlü kullanım sunuyor. Modelde ayrıca 13 tane spor modu da yer alıyor. Ayrıca ekran üzerinden kalp atışı izleme, nabız ölçme gibi özellikler de sunuluyor. Sesli görüşmenin yapılmadığı model fiyatına göre beklentileri karşılıyor.

Vestel Akıllı Saat

Akıllı saat çeşitleri arasında uygun fiyatı ile öne çıkan Vestel Akıllı Saat 1,3 inç ekran ölçüsüne sahip bulunuyor. Ayrıca hızlı bir çalışma sağlaması için 64 MB RAM de yine modelde yer alıyor. Cihazda gelen çağrı bildirimi, müzik çalar kontrolü, telefonu bul gibi özellikler yer alıyor. Kalori takibi, su tüketimi takibi, uyku monitörü ve mesafe ölçer gibi uygulamalar da modelde yer alıyor. Ancak WiFi ve SIM desteği yer almıyor.

Reeder S1 Max

Şık akıllı saat modelleri arasında bulunan Reeder S1 Max özellikle tasarımı ile beklentileri iyi şekilde karşılıyor. 1,3 inç ekran bulunan modelde LCD ekran yer alıyor. Saatte kamera, mikrofon ve hoparlör desteği de bulunmuyor. Ama fiyatına kıyasla tam bir performans ürünü olduğu ifade edilebilir ve bildirim kontrolü, spor modu ve müzik çalar kontrolü gibi temel özellikleri başarıyla yerine getiriyor.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap