1. Ana Sayfa
  2. Güncel Yazılar
  3. Steam Yaz İndirimleri Başladı, Özel İndirimler Var

Steam Yaz İndirimleri Başladı, Özel İndirimler Var

featured

Ünlü oyun platformu Steam yaz indirimlerini başlattı. Steam yaz indirimleri kapsamında pek çok oyunda önemli indirimler söz konusu oldu. 8 Temmuz tarihine kadar sunacak olan indirimler ile oyun severler pek çok oyunu daha uygun fiyatlara oynama olanağı bulacak.

Steam Yaz İndirimleri Başladı

Steam yaz indirimleri başladı ve oyun severlerin pek çok oyunu uygun fiyatlar ile alması mümkün oldu. Sadece belirli oyunlarda değil pek çok oyunda indirim sağlayan bu kampanya ile birlikte çok uygun fiyatlara oyun almak da mümkün oldu. Özellikle Steam 20 TL’nin altındaki oyunlar çok uygun fiyata oyun sahibi olmaya olanak tanıyor. 20 TL’nin altına alınabilecek oyunların yanında günümüz oyunlarda da yüzde 75’e varan indirimler söz konusu.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt çıkışının üzerinden 7 sene olmasına rağmen hâlâ oyun severler tarafından büyük bir beğeni ile takip edilen bir oyun olmayı başarıyor. Steam yaz indirimleri ile oyuna 14,99 TL’ye sahip olmak mümkün. Normal etiket fiyatı 75 TL olmasına karşılık kampanya süresince 14,99 TL’ye oyuna sahip olabilirsiniz. Hem kurgusu hem de grafikleri ile oyun günümüz oyuncularına hitap etmeyi başarıyor.

Dead by Daylight

Çoklu oyuncu seçeneği ile özel bir yer edinen Dead by Daylight indirim kapsamında 18,60 TL’ye oyunculara sunuluyor. Korku ögeleri ile birlikte oyuncular heyecanlı anlar yaşarken aynı zamanda arkadaşlar ile oynanabilmesi oyunu daha keyifli hale getirmeyi başarıyor.

The Forest

Yaşamda kalma simülasyonları arasında kendisine özel bir oyuncu kitlesi yaratmayı başarmış olan The Forest söz konusu indirim ile 12,80 TL’ye satılıyor. Bir ormanda tek başına hayatta kalma mücadelesi verildiği oyun grafikleri ve dinamikleri ile birlikte oynamayı hak eden bir yapım olarak öne çıkıyor.

Hearts of Iron IV

Hearts of Iron IV satış fiyatı normalde 59 TL olmasına karşılık Steam indirimi ile 14,75 TL’ye satılıyor. Bu sayede strateji severler için çok özel bir indirim söz konusu oluyor.

Sadece bu oyunlar için değil, yüzlerce oyunda yapılan indirimler için mutlaka Steam indirimlerine göz atmanız gerekiyor.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap