1. Ana Sayfa
  2. Genel İnceleme Haberleri
  3. Snappea ile Youtube Mp3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Snappea ile Youtube Mp3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

featured

Youtube mp3 dönüştürme platformda sevdikleri şarkıları bilgisayar ve telefonlarına indirmek isteyen kullanıcılar için merak ediliyor. Güncel olarak Youtube mp3 indirme uygulamaları arasında ise Snappea öne çıkıyor. Hızlı ve güvenli şekilde indirme sağlayan site, sadece mp3 için değil video indirmeye de olanak tanıyor.

Snappea ile Neler Yapılır?

Snappea kullanımı itibariyle kullanıcılara pratik, hızlı ve etkili sonuçlar sağlamak için çalışmaktadır. Platformda Youtube videolarını ve ses dosyalarını indirmek oldukça kolaydır. Platform kullanıcılara indirme hızı olarak 320kbps hız sunduğundan dosyalar da hızlı bir şekilde inmektedir. Ücretsiz olarak sunulan platform aynı zamanda MP3 ve MP4 desteklediği için kullanıcıların istedikleri dosyalara çok kolay ve pratik bir şekilde ulaşmalarını mümkün kılmaktadır.

Youtube mp3 dönüştürücü olarak siteyi kullanmak için sadece siteye giriş yapılarak Youtube bağlantı kutusuna ilgili bağlantıyı yapıştırmanız yeterli oluyor. Her tarayıcı ile çalıştığı için de platform kullanıcılara avantaj yaratıyor.

Snappea Çevirme – Dönüştürme İşlemi Nasıl Yapılır?

Snappea dönüştürme işlemi oldukça hızlı ve ücretsiz şekilde yapılmaktadır. Bunun için öncelikle platformun internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. İnternet sitesine giriş yaptıktan sonra işlem yapılacak olan Youtube bağlantısını arama kutucuğuna yapıştırın ve daha sonra Dönüştür butonuna tıklayın. Bu yöntem bilgisayarlar üzerinden hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. Eğer video olarak dosyayı indirmek istiyorsanız bu durumda da indirme seçeneğinden mp3 yerine mp4 olarak seçim yapın.

Mobil uygulama üzerinden ise Snappea uygulaması yükleyebilirsiniz. Uygulama henüz IOS tabanlı işletim sistemlerinde çalışmıyor. Bu yüzden şimdilik Android kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Uygulamayı Google Play Store üzerinden temin edebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra uygulamayı açın. Daha sonra indirmek istediğiniz Youtube dosyasının bağlantı linkini arama kutucuğuna yapıştırın. Yapıştırma işlemi sonrasında dosyayı ne tür formatta indireceğiniz uygulama tarafından size sorulacaktır.

Eğer Youtube mp3 indirme istiyorsanız farklı ses kalite türlerini seçebilirsiniz. En düşük kalite 70K, en yüksek ise 160K olarak sunulmaktadır. Kalitenin artması dosyanın boyutunun da artması anlamına gelecektir. Youtube video indirme işlemi için ise uygulama 240p’den 1080p’ye kadar indirme seçeneği sunuyor. Ancak bu seçeneği ancak videonun orijinal halinde sunulan kaliteye göre seçebiliyorsunuz.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap