1. Ana Sayfa
  2. Güncel Yazılar
  3. Snapchat Hesabı Nasıl Kapatılır?

Snapchat Hesabı Nasıl Kapatılır?

Snapchat Hesabı Nasıl Kapatılır?

En popüler sosyal medya uygulamalarından birisi olan Snapchat hesabı nasıl kapatılır sorusuna hep birlikte yanıt vereceğiz resimli anlatım ile. Bildiğiniz gibi ülkemiz genelinde özellikle sosyal medya kullanımına ilişkin olarak ciddi manada somut adımlar atılıyor. Türkiye’nin sosyal medya sistemleri ile alakalı olarak çok yaygın bir kullanım ağına sahip olduğunu da net olarak söylemek gerekiyor.

Snapchat hesabı nasıl silinir sorusuna yönelik olarak insanların ciddi manada araştırma yaptıklarını biliyoruz. Tabi ki merak ettiğiniz birçok farklı alternatifi sizlere sunma yolunda da yeni adımlar atacağız. Merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan bizlere sorarak fikir edinme şansına erişebilirsiniz.

Snapchat Nedir?

Snapchat, kısa videolar çekerek eğlenceli paylaşımlar yapabildiğiniz ve etkileşimde bulunabildiğiniz gelişmiş ve sadece mobil için hazırlanmış bir sosyal medya sistemidir.

Türkiye genelinde birkaç senelik dilim içerisinde çok ciddi anlamda farklı alternatifler kendisini gösteriyor. Sistem çok kısa süre içerisinde ciddi manada büyüdü ancak Instagram Story özelliği nedeni ile bu uygulamanın etkisi ciddi manada azaldı. Dolayısı ile kullanım alanı ve potansiyel tamamen Instagram sistemine doğru kaydı. Alternatifler ile alakalı olarak da maddi seçenekleri sizlere sunma yolunda adımlar atalım.

Snapchat Hesabı Nasıl Kapatılır?

Snapchat hesap kapatma ile alakalı olarak sizlere resimli anlatım yapacak ve fikir edinmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu sistem ile alakalı olarak aşamalar son derece pratik. Ancak hesap silme işlemi mobil uygulamadan değil bilgisayar üzerinden yapmanız gerekiyor. Aşamaları hep birlikte inceleme yoluna gidelim.

1-) Öncelikle SnapChat hesap silme linki için bağlantı yapmanız gerekiyor. BURAYA TIKLAYARAK hesap silme bağlantısına gidin ve sonrasında diğer aşamaları takip etme yoluna gidin.

Snapchat Hesap Silme

2-) Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz üzere bir kullanıcı giriş ekranı sizleri karşılayacak. Bu aşamadan itibaren artık işlemler son derece basit. Snapchat hesabınızın bağlı olduğu kullanıcı adı, mail ve şifre bilgisini yukarıda yer alan kutucuğa koyun ve akabinde sarı renkli OTURUM AÇ sekmesine tıklayın.

Snapchat Hesap Kapatma

Mail bilgilerinizi girdikten sonra yukarıdaki gibi bir mesaj alacaksınız. Bu ekran, silme talebinizin alındığına dair bir uyarı ekranı olarak dikkat çekiyor. Yani hesaba bu linkten giriş yaptığınız an itibari ile silme işlemine dair başlangıç yapılmış olacak. Ancak burada bilinmesi gereken önemli bir bilgi var.

Silme talebiniz bu linkten tamamen alınır. Talep ilettikten sonra 30 gün içerisinde Snapchat kalıcı olarak hesap silme işlemi tamamen biter. Dolayısı ile hesabınız tamamen kaldırılır. Dolayısı ile işlemler tamamen satılmış olur. Snapchat hesabı nasıl kaldırılır sorusu için en ideal seçenekler bu şekilde kendisini gösteriyor.

Teknoloji haberleri ile alakalı olarak sitemizi günlük olarak takip edin ve seçenekleri enine boyuna değerlendirin. Daha yeni içeriklerimiz ile birlikte sizlere elimizden geldiğince kapsamlı bilgiler sunacağız.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap