1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Snapchat Hesabı Nasıl Açılır? Nasıl Kayıt Olunur?

Snapchat Hesabı Nasıl Açılır? Nasıl Kayıt Olunur?

featured

Bugün ki makalemizde Snapchat hesabı nasıl açılır, nasıl kayıt olunur sorusuna elimizden geldiğince yanıt vereceğiz. Daha önce ki makalelerimizde siz değerli okuyucularımıza Snapchat sistemi ile alakalı olarak bazı bilgiler sunmuştuk.

Bu yeni nesil sosyal medya sistemi, kısa süren videolu ve yüz efektli paylaşımlar yapmanıza imkan tanıyor. Ve tıpkı Instagram gibi yine sadece mobil dünya için geliştirildiğini söyleyelim. Peki bu sisteme nasıl kayıt olunur?

Snapchat Hesabı Nasıl Açılır?

Bunun için yapmamız gereken aslında çok da uzun uzadıya işlemler değil. Her ne olursa olsun Türkiye genelinde de milyonlar tarafından kullanılan bir uygulama. İlk başta alışmanız biraz zaman alabilir ancak öncelikle biz sizlere bu sistemde nasıl hesap açmanız gerektiğini izah etmek istiyoruz.

1-) Öncelikli olarak BURAYA TIKLAYARAK, Google Play Store üzerinden Snapchat mobil uygulamasını telefonlarınıza güvenli bir şekilde indiriniz. Apple markalı cihazlarınız için ise Snapchat iOS uygulamasını BURAYA TIKLAYARAK indirebilirsiniz.

2-) Telefonunuza kurduğunuz Snapchat uygulamasını açtığınızda sizleri öncelikle Snapchat logosu karşılar. Sonrasında ise ekranda gelen KAYDOL sekmesini bulun, tıklayın.

3-) Sizden bazı bilgiler isteyecektir. Doğum tarihi, e-posta adresi v.b. bilgilerinizi doğru şekilde girin ve sonrasında altta bulunan KAYDOL sekmesine bir kere daha basarak bir adım daha ilerleyin.

4-) Sonrasında karşınıza Snapchat üzerinde kullanmak istediğiniz size özel kullanıcı adınızı belirlemeniz istenecek. Firma iseniz firma adınız, bireysel iseniz kendi istediğiniz ve başkası tarafından kullanılmayan kullanıcı adınızı belirleyin. Sonrasında yine altında yer alan DEVAM ET sekmesine tıklayın.

5-) Son olarak mobil üzerinden kullanılan bir uygulama olduğundan dolayı sizden telefon numaranızı onaylamanızı isteyecektir. Bu ayrıca önemli bir GÜVENLİK ÖNLEMİ adımıdır. Hesabınız başkalarına karşı çok daha güvenli hale gelir. Ancak isterseniz telefon numarası girmeden de bu adımı atlama şansına sahipsiniz.

6-) Artık kayıt işleminiz tamamlandı. Sonrasında mail adresinizi de kontrol ederek Snapchat sisteminden otomatik olarak gönderilen bir onaylama maili göreceksiniz. Bu maildeki linke tıklayarak hesabınızın mail onayını da tamamlayın ve İŞTE BU KADAR.

Artık sizlerde bir Snapchat hesabına sahipsiniz.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap