1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Snapchat Hesabı Kapatma

Snapchat Hesabı Kapatma

featured

Bu makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte Snapchat hesabı nasıl kapatılır sorusuna elimizden geldiğince yanıtlar vereceğiz. Bildiğimiz gibi artık sosyal medya sistemlerinde yenilenen ve sürekli gelişen seçenekler söz konusu.

Üyelik açmak var olduğu gibi bu üyeliklerinizi kapatmak ve hatta silmek birçok sosyal medya sisteminin içerisinde mevcut. Tabi ki bu durum aynen Snapchat içinde geçerli. Ancak bu sistemde hesap kapatma ya da silme işlemlerinin prosedürü biraz daha farklı şekilde işliyor demek de yanlış olmaz sanıyorum. Bu anlamda Snapchat hesabı nasıl silinir sorunuza hemen resimli bir anlatım ile cevap vermek istiyoruz.

Snapchat Hesap Kapatma (Silme) İşlemi

Çok zor bir işlem değil ancak birkaç adım ile bunu sorunsuz bir şekilde yapabileceksiniz. Klasik sosyal medya sistemlerine nazaran biraz daha karmaşık. Dolayısı ile dikkat ile üzerinde durmamız gerektiğini söyleyelim. Sırası ile işlemleri anlatıyoruz.

1-) Öncelikle silme işlemini bilgisayarımızdan ya da telefonumuzdan tarayıcı kullanarak yapmak durumundayız. BURAYA TIKLAYARAK Snapchat Destek sayfanıza giriş yapıyoruz.

2-) Burada sizden Snapchat için kullandığınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyecektir. Bu bilgileri girerek LOG IN (GİRİŞ) ekranına tıklayın. Sonrasında sizden aşağıdaki resimdeki gibi siyah bir ekranda tekrardan bilgilerinizi girmenizi isteyecektir. Bu ekranda da bilgilerinizi yeniden girerek CONTINUE (DEVAM ET) sekmesine tıklayarak bir sonraki aşamaya geçin.

3-) Evet burada ki bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten sonra aşağıdaki gibi bir ekran bizleri karşılamış oluyor. Bu ekranda SNAPCHAT HESABINIZ BAŞARI İLE SİLİNDİ uyarısını İngilizce dil seçeneği ile görebilirsiniz. Bu aşamanın ardından herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmayacak.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : Bu işlemde Snapchat hesabınızı ilk aşamada deaktif etmiş olursunuz. 30 gün boyunca deaktif etmiş olduğunuz hesabı tekrar girerek aktifleştirmez iseniz hesabını kalıcı olarak silinir. Kalıcı olarak silinen hesabı bir daha geri getirmek gibi bir durum kati surette söz konusu değildir. Dolayısı ile işlemi yaparken biraz daha dikkatli olmakta fayda var.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap