1. Ana Sayfa
  2. Mobil Dünyası
  3. Samsung Galaxy F22 Giriş-Orta Segment İçin Çıkıyor

Samsung Galaxy F22 Giriş-Orta Segment İçin Çıkıyor

featured

Samsung’un giriş ve orta segment için yeni amiral gemisi olmaya aday olan Samsung Galaxy F22 tanıtım tarihi belirtildi. Aynı zamanda merakla beklenen modelin teknik özellikleri de açıklandı. Buna göre model ile ilgili detaylar 6 Temmuz’da açıklanacak.

Samsung Galaxy F22 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Samsung’un yeni giriş ve orta segmentteki modeli Samsung Galaxy F22 tanıtımı için resmi tarih açıklandı. Markanın büyük ilgi gören F serisinin en yeni üyesi Samsung Galaxy F22 6 Temmuz’da tanıtılacak. Bu cihaz için daha önceden yapılan tahminler Galaxy A22 modelinin farklı bir versiyonu olacağı şeklindeydi. Fakat Samsung Galaxy F22 özellikleri durumun böyle olmadığını gösteriyor. Modelin şimdilik açıklanan özellikleri arasında kamera, batarya ve ekran gibi detaylarına yer verildi. Bu özellikler Samsung tarafından belirtilen afişte resmi olarak da değinildi.

Samsung Galaxy F22 Özellikleri Açıklandı

Samsung Galaxy F22 özellikleri açısından giriş ve orta segmentte kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için tasarlandı. Samsung Galaxy F22 ekranı 6,4 inç büyüklüğe sahip ve HD+ çözünürlük sunuyor. Ayrıca daha canlı bir görüntü kalitesi için Super AMOLED panel yer alıyor. Aynı zamanda ekranın yenileme hızı da 90Hz olarak belirtildi.

Model günümüzde popüler hale gelen çentik tasarımına sahip ve ekran bu sayede daha geniş bir görünüm elde etmiş durumda. Sadece ön kameranın etrafında ve ekranın da en alt kısmında ufak bir çerçeve görünmüş oluyor.

Samsung Galaxy F22 aynı zamanda A22 modeline de benzerlik taşıyor. A22 modeli 90Hz ekran yenileme hızı, 6,4 inç ve HD+ çözünürlük özelliklerini içeriyor. Samsung Galaxy F22 modeli ise ana kamera açısından yüksek çözünürlükte çekim yapmayı olanaklı hale getiriyor. 48 MP çözünürlük ile kaliteli fotoğraf çekmek de mümkün olacak. Aynı zamanda 8 MP ultra geniş açılı kamera, 2 MP derinlik sensörü ve 2 MP makro kamera da bulunacak.

Ayrıca pil ömrü açısından da 6000 mAH ile Samsung Galaxy F22 kullanıcılar için beklentilerini karşılayacak batarya sunacak.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap