youtubesosyal medya

Programsız YouTube Video İndirme

Bugün ki makalemizde programsız YouTube video indirme konusu ile alakalı olarak sizlere bilgiler sunacak ve yöntemlere bakacağız. Bildiğimiz gibi eskiden olduğu gibi çok fazla video indirme programı söz konusu değil. Dünyanın en çok kullanılan ve en iyi video içerik platformu olan YouTube, bu anlamda en ideal seçenekleri sizlere sunuyor ve harika imkanları da beraberinde getiriyor.

Günümüzde birkaç araç kullanarak programsız YouTube video indirme işlemini sorunsuz olarak gerçekleştirme şansına sahip oluyoruz. Ancak birçok kişinin bu sistemlerden haberi yok ve elimizden geldiğince bu noktada sizleri bilgilendirme yoluna gidecek ve fikir edineceğiz. Merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan sorabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Programsız YouTube Videosu Nasıl İndilir?

YouTube videosu indirme ile alakalı olarak zaman içerisinde birçok farklı araç ve program geliştirildi. Tabi ki bunların tamamı sizlere en işlevsel deneyimleri sunuyor diyebiliriz. Ancak biz, biraz daha kapsamlı seçenekleri sizlere sunacağız. Nasıl yani? Video indirirken hangi çözünürlükte ve hangi formatta indirmek istediğinizi de seçebilmelisiniz. Programsız olarak YouTube videosu indirme resimli anlatım makalemiz sizler için en ciddi manada yol göstericilerden birisi olacak.

1-) Öncelikli olarak YouTube üzerinde herhangi bir video izliyoruz diyelim. Bu videolardan bilgisayarımıza indirmek istediğimiz bir tanesi mutlaka çıkacaktır. Bu videonun alt kısmında yer alan PAYLAŞ butonuna tıklıyoruz. PAYLAŞ butonuna tıkladıktan sonra bu ekranda bizlere bir bağlantı sunacaktır. Sağ kısmında bulunan KOPYALA butonu ile birlikte bu videonun bağlantısını kopyalıyoruz.

Programsız Video İndirme

2-) Akabinde BURAYA TIKLAYARAK programsız olarak video indirme sitemize giriş yapıyoruz. Karşımızda link yazabileceğimiz bir ekran bizleri karşılıyor. Buradaki kutucuğa ilk maddede kopyaladığımız video linkini yapıştırıyoruz. Belli bir süre bekledikten sonra video önizlemesi aşağıda beliriyor. Burada hangi çözünürlük ve formatta video indirmek istediğimizi seçiyoruz.

YouTube Video İndirme Programsız

3-) Videonuz hangi formatta indirmeyi destekliyor ise bu ekranda seçebiliyorsunuz ve akabinde İNDİR butonuna tıklıyorsunuz. Sonrasında ise herhangi bir ek işlem yapmaksızın video bilgisayarınıza otomatik olarak iniyor ve sonrasında bu videoyu sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Her video sizlere farklı çözünürlük ve format seçeneklerini sunabilir. Bunların içerisinden istediğinizi indirme noktasında program en ideal seçenekleri sunuyor. Dolayısı ile bu programına avantajlarını enine boyuna değerlendirme şansına da sahip olacaksınız. Sizlere bu anlamda birkaç alternatif site de sunabiliriz.

YouTube Video İndirme Siteleri

YouTube video indirme işlemlerini programsız olarak yapabildiğiniz çok fazla site var. Özellikle son dönemde en işlevsel ve pratik olanı da sizlere resimli anlatımını yaptığımız SaveFrom sistemi olarak dikkatleri çekiyor. Bunun dışında Google arama motorundan arama yaparak daha farklı alternatifleri bulabilme şansına tabi ki sahipsiniz.

Bu sitenin en büyük avantajı sizlere farklı format ve çözünürlüklerde video indirme imkanını sunuyor olması diyebiliriz. Dolayısı ile gelişmiş bir altyapıdan bahsediyoruz ve geleceğe yönelik olarak daha farklı alternatifleri sizlere sunacağız.

Tilki Editör

Deneyimli bir Tilki.net yazarı. Montaj uzmanı ve web sitesi yazılımcısı olarak uzun süreler görev yaptı. Ayrıca sosyal medya danışmanlığı alanında da ajanslar düzeyinde hizmetler sundu. Şimdi deneyimlerini sizler için paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu