1. Ana Sayfa
  2. Güncel Yazılar
  3. Play at Home oyunları açıklandı

Play at Home oyunları açıklandı

Play at Home oyunları

Sony, bu yıl ücretsiz dağıtılacak olan 10 PlayStation 4 oyununu açıkladı. Açıklanan Play at Home oyunları kullanıcıları sevindirdi.

Sony, son zamanlarda oyuncuların evde kalmasını da fırsat bilerek bu konuda çeşitli kampanyalar düzenliyor. Geçtiğimiz yıl da düzenlenen Play at Home yani “Evde Oyna” kampanyası bu yıl da kaldığı yerden devam ediyor. Sony, yaptığı açıklamaya göre oyunculara 10 adet PlayStation 4 oyunu dağıtacak. Bununla birlikte firma sürprizi sona saklıyor.

Ücretsiz Play at Home oyunları

Sony, geçtiğimiz yıl oyuncuların evde kalması ve oyun oynaması için Play at Home etkinliği düzenlemişti. Bu etkinliğe bu yıl da devam eden firma 10 oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunuyor. 25 Mart ve 14 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanya ile birlikte oyuncular Sony’nin dağıtacağı oyunları alabilecek ve o oyunlara tamamen sahip olmuş olacak. Firmanın dağıtacağı oyunlar arasında popüler olan birçok oyun yer alıyor.

Oyunculara ücretsiz olarak sunulacak PlayStation 4 ve PlayStation VR oyunları ABZU, Enter the Gungeon, Rez Infinite, Subnautica, The Witness, Astro Bot Rescue, Moss, Thumper, Paper Beast ve Horizon Zero Dawn Complete Edition olarak yer alıyor.

Play at Home oyunları

Play at Home oyunları arasında yer alan Horizon Zero Dawn oyunundan kısaca bahsetmek istiyoruz. Horizon Zero Dawn, 2017 yılında piyasaya sürülen macera dolu açık dünya oyunu. Kadın karakterin yönettiği bu oyun pek çok kullanıcıdan olumlu oylar almış durumda. Karakterimiz gelecekte makinelerin yönettiği bir dünyayı keşfediyor, gizemleri araştırıyor ve efsanevi görevleri deneyimliyor. Destansı grafiklere sahip olan bu oyun, ücretsiz olmasıyla birlikte pek çok oyuncuyu sevindirecek gibi görünüyor.

PlayStation 4’te ücretsiz olacak oyunlardan bir diğeri ABZU olarak yer alıyor. ABZU, rahatlatıcı ve atmosferik türde bir oyun. Bir karakterin okyanusta oynadığı bu oyunda kullanıcılar okyanusun derinliklerine dalıyor, yeni yerler keşfediyor. Kısacası bir okyanus keşfi oyunu olan ABZU, kullanıcılara birçok yeri keşfetmeyi ve bilgi edinmeyi sağlıyor.

Sony’nin Play at Home kampanyası kapsamında ücretsiz olarak sunduğu bir diğer oyun Moss olarak yer alıyor. Oyunculardan ve eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan Moss, platform tarzında bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Olağanüstü dövüş mekaniklerine sahip bu oyun, çekici karakterlere ev sahipliği yapıyor. Sanal gerçeklik desteği ile birlikte oyuncuları karşılayan Moss, heyecan verici bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap