1. Ana Sayfa
  2. Güncel Yazılar
  3. OnePlus Resmi Olarak Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

OnePlus Resmi Olarak Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

featured

Son zamanlarda ürettiği akıllı telefonlar ile dikkat çeken OnePlus özellikle fiyat performans özelliği gösteren modelleri ile adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştı. Geçen aylarda Türkiye’de resmi garantili olarak telefon satışına başlayan şirket şimdi de Türkiye pazarına resmi olarak giriş yaptı.

OnePlus Türkiye Pazarında

OnePlus Türkiye pazarına girişini Nord N10 5G modeli ile yaptı. Geçen aylarda Oppo ve OnePlus birleşme kararı almış ve yakın gelecekte OnePlus’ın Oppo’nun alt markası olacağı kararlaştırılmıştı. Şimdilik OnePlus tek başına faaliyetlerine devam ediyor olsa da Oppo’nun yapısı gereği üst şirket olacağı anlaşılıyor.

Her ne kadar firmalardan şimdiye kadar net bir açıklama gelmemiş olsa da OnePlus ve Oppo araştırma ile geliştirme faaliyetlerini artık birlikte yürütecekler. OnePlus’ın Türkiye pazarına giriş yapması ise teknoloji severler için olumlu bir gelişme olarak görüldü. Özellikle fiyat performans ürünü ucuz akıllı telefonlar olmak üzere elektronik ürünler satan OnePlus pek çok kişinin ihtiyacını giderecek ürünlere ulaşmasını sağlıyor.

OnePlus’ın Türkiye’de artık resmi olarak bulunması garanti ve daha fazla modeli bulmak gibi konular açısından da avantajlar yaratacak.

OnePlus Nord N10 5G Modeli ile Giriş Yapıldı

Firma Türkiye’ye ise ilk olarak Nord N10 5G modeli ile giriş yaptı. En çok tercih edilen seri olan N serisinin en yeni üyelerinden olan Nord N10 5G sade ama şık tasarımı ile estetik açıdan beklentileri en iyi şekilde karşılıyor.

Modelde 6,4 inç ekran bulunuyor ve ekran da 90 Hz yenileme hızı ile dikkat çekiyor. Bunun yanında işlemcisi de Snapdragon 690 ile ekonomik ancak yüksek performans özellikleri göstermeyi başarıyor. 6GB RAM ile desteklenen model bu sayede kullanıcıların hızlı şekilde telefon kullanımı yapmalarını da sağlıyor. Aynı zamanda 128 GB dahili depolama alanı da yine kullanıcıların iyi bir performans almalarına olanak tanıyor. Modelin 64 MP ana kamerası da fotoğraf açıdan yüksek özellikler taşıyor.

Nord N10 5G fiyatı ise 4229 TL olarak açıklandı ve Ağustos ayından itibaren garantili bir şekilde kullanıcılar tarafından satın alınabilecek.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap