1. Ana Sayfa
  2. Mobil Dünyası
  3. Nokia Çok Dayanıklı Telefon Geliştiriyor

Nokia Çok Dayanıklı Telefon Geliştiriyor

featured

Ünlü telefon üreticisi Nokia bir süredir devam eden sessizliğini bozmak için adım atmak istiyor. Nokia, şimdi tekrar telefon piyasasında söz sahibi olabilmek için yeni akıllı telefon modelleri geliştiriyor. Bu kapsamda da akıllı telefonlar arasında oldukça dayanıklı bir modeli kullanıcılarına sunmak için özel bir modeli geliştirdiğini duyurdu.

Nokia’nın son dönemlerde geliştirmiş olduğu modeller daha çok giriş ve orta seviye telefon kullanıcılarına hitap ediyor ve piyasada çok fazla öne çıkmıyor. Ancak dayanıklı akıllı telefon modeli ile birlikte Nokia tekrar piyasada adından söz edilen bir marka haline gelmek istiyor.

Yeni Nokia Modeli Çok Dayanıklı Olacak

Nokia akıllı telefonlar açısından adından çok söz ettiremiyor ve yaklaşık 10 yıl öncesindeki pazar payı liderliğini de çoktan kaybetmiş durumda. Ancak akıllı telefon modelleri ile piyasaya tekrar dönüş yapmak isteyen marka tekrar telefon modelleri ile adından söz ettirmek istiyor.

Özellikle Asya ve Avrupa pazarında giriş ve orta seviyedeki telefon modelleri ile kullanıcılara hizmet veren Nokia, son zamanlarda yaşanan gelişmeler ile birlikte daha geniş kesimlere ulaşmak istiyor.

Geçen yıllarda belirli ülkelere telefon satışı yapma kararı alan şirket yavaşça bu durumdan vazgeçmeye başlamış oldu. Bu karar kapsamında Nokia’nın yeni üretmiş olduğu çeşitli telefon modelleri de global pazarda yer almaya başladı.

Şimdi de şirket tarafından en dikkat çekici olan telefonu tanıtım için harekete geçildi. Nokia yeni paylaştığı bilgiler kapsamında geliştirdiği modelin çok dayanıklı olacağından bahsetti.

Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda “Yeni model ile kılıflara ihtiyaç kalmayacak” ifadesi de yer aldı. Buna göre de Nokia’nın çok dayanıklı bir telefon modeli geliştirdiği anlaşıldı. Resmi olarak 27 Temmuz tarihinde tanıtımının yapılacağı yeni model gerçekten ifade edildiği gibi kaliteli bir yapıya sahip olursa payda önemli bir yer edinebilir.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap