1. Ana Sayfa
 2. Sosyal Medya Haberleri
 3. Linkedin Premium Üyelik Avantajları Nelerdir?

Linkedin Premium Üyelik Avantajları Nelerdir?

featured

Birçok kişinin merak ettiği konulardan olan Linkedin Premium üyelik avantajları ile alakalı olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Türkiye’de de her geçen gün yaygın hale gelmeye başlayan yeni nesil bir sosyal medya sisteminden bahsediyoruz.

Bildiğimiz gibi artık kurumsal bağlamda ki tüm bağlantılarınızı Linkedin üzerinden yönetebiliyorsunuz. Bilmeyenler için daha önce ki makalemizde Linkedin Nedir sorusuna etraflıca yanıt vermiştik, inceleyebilirsiniz. Tabi ki böyle bir sistem bir şekilde para da kazanmalıydı. Nitekim Microsoft şirketi, bu sistemi satın aldıktan sonra işi biraz daha aktif ticarete döktü.

Artık PREMİUM üyelik alarak daha farklı seçeneklerden yararlanma şansına sahip oluyorsunuz. Peki Linkedin gibi bir sistemde bu üyelik ne gibi avantajları bizlere sunuyor? Gelin buna hep birlikte biraz daha yakından bakalım.

Linkedin Premium Üyelik Paketleri Nelerdir?

Yukarıda aslında bunun net olarak paketlerini inceleyebilme ve paketlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olma şansını sizlere sunduk. Linkedin üzerinde gerek işveren, gerek yetkin personel ve gerekse kurumsal firmalar olmak üzere birçok farklı üye tipi mevcut.

Tabi ki tüm üye modellerinin ihtiyaçlarını karşılamak gibi bir durum da ortaya çıkıyor. Microsoft şirketi, herkese en iyi hizmeti sunarken ücret konusunda da en ideal seçenekleri sunmalıyız diyerek hareket etme yoluna gitti.

İŞE ALIM paketi ile sizlerin de anlayabileceği üzere yetkin eleman ilanları açabiliyor, başvuruları kabul edebiliyor ve mülakatlar ayarlayabiliyorsunuz. Bunun dışında SATIŞ odaklı pakette ürün pazarlama üzerine seçenekleri değerlendirebiliyorsunuz. Dolayısı ile farklı üye tipleri ve farklı ücret seçenekleri mevcut.

Linkedin Premium Üyeliğin Diğer Avantajları

 1. Profilinizin hangi aramalarda kimler tarafından görüntülendiğini görebilirsiniz.
 2. Tüm üyeler ile sınırsız bir şekilde ÖZEL MESAJ yolu ile etkileşim kurabilirsiniz.
 3. Kendi kurumsal ağınızı oluşturabilirsiniz.
 4. Linkedin özel Premium üyelik yönetim paneline sahip olursunuz.
 5. Herkese açık plan ve organizasyonlar düzenleme şansına erişirsiniz.
 6. Üyelik planınızın sizlere sunduğu tüm özel ayrıcalıklardan sorunsuz şekilde faydalanma fırsatınız olur.
 7. Premium Loca üyeler kısmında özel olarak listelenirsiniz.
 8. İş arayışı gibi durumlarda firmalar öncelikli olarak sizlerin profilini görür ve sizlere ulaşır.

 

Yorum Yap
 • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap