1. Ana Sayfa
  2. Genel İnceleme Haberleri
  3. Kulak İçi Kulaklık Önerileri (Fiyat – Performans Ürünleri)

Kulak İçi Kulaklık Önerileri (Fiyat – Performans Ürünleri)

Kulak İçi Kulaklık Önerileri

Uzun süredir araştırması yapılan kulak içi kulaklık önerileri makalemiz ile bugün sizlere birkaç farklı fiyat – performans ürünleri sunacağız. Türkiye genelinde özellikle birkaç senelik dilim içerisinde teknolojiye karşı ayak uydurma süreci ciddi manada yükseliyor. Gel gelelim kablosuz kulaklık modelleri üzerine de çok fazla ilgi gösteriyoruz. Örneğin Xiaomi Airbods serisi ya da Xiaomi Earbuds serisi kablosuz kulaklıklar ciddi manada çok satıldı.

Ancak oyuncular ya da günlük yaşantısında kullanmak üzere kulak içi kulaklık modelleri arayan çok fazla okuyucumuz var. Bizde bu anlamda elimizden geldiğince sizlere örnekler sunacak ve fikir edinmenizi sağlayacağız. Sorularınızı yorum alanlarımızdan bizler ile paylaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi Piston Fresh Kulaklık

Uygun fiyatlı ve yüksek performanslı kulak içi kulaklık modeli arayışı içerisinde iseniz bu ürün tam sizlere göre. Xiaomi, bildiğimiz gibi uygun fiyatlı ürünleri bizlere sunma yolunda muazzam adımlar atıyor. Farklı renk seçenekleri ve ortopedik olması nedeni ile de ürün, kısa süre içerisinde insanları kendisine hayran bırakıyor. 35 TL ortalama fiyat ile.

Xiaomi Mi Piston Fresh

JBL C100 Kulaklık

JBL, özellikle ses teknolojileri konusunda son dönemde yaptığı atılımla birlikte çok büyük markalardan birisi oldu. Fiyat – performans kulak içi kulaklık modelleri içerisinde gerçekten iyi ses veren ender modellerden birisi. Bass performansının da son derece tatmin edici olduğunu düşünürsek düşük fiyatlı alternatifler içerisinde muazzam olabilir. Ortalama fiyatı ise 75 TL dolaylarında.

JBL C100 Kulaklık

Haylou GT1 TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Kablosuz kulaklık teknolojilerinde özellikle fiyat performans konusunda en iyi modellerden birisi Haylou GT1 TWS modeli. Ülkemizde çok uygun fiyatlar ile satılıyor ve ses kalitesi gayet tatmin edici. Bass performansında biraz hayal kırıklığı yaşatabilir. Ancak dokunmatik bir cihaz ve gerçekten tatmin edici. Türkiye’de ki ortalama satış fiyatı ise şuan 125 TL dolaylarında.

Haylou GT1 TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

James Donkey 710 Kulaklık

James Donkey, ülkemiz pazarında bilgisayar donanımları ve oyuncu aksesuarları konusunda ciddi manada iyi bir alternatif oldu. 7.1 Surround ses sistemi ile birlikte en iyi fiyat performans kulaklık modelleri arasında. Yastıklı tasarımı ve oyuncu kulaklığı özelliğine sahip olması da bu ürünü ayrıca ön plana çıkarıyor. Donanım arşivi, vakti zamanında bu cihazın tanıtımı yapmıştı ve çok ilgi görmüştü. USB çıkışı da bulunan bu cihaz 160 TL ortalama fiyat ile satılıyor.

James Donkey 710 Kulaklık

Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 Kulaklık

Xiaomi markasının piyasaya sunduğu özel seri ürünlerden birisi olduğunu söyleyelim öncelikle. Hi-Res Audio ses sistemi ile birlikte herkesçe bilinen çok iyi bir deneyimi bizlere sunuyor diyebiliriz. Özellikle bass performansı konusunda oldukça iddialı ve kualığınızı rahatsız etmeyen yastıklı tasarımı dikkat çekiyor. Bu mükemmel kulaklık, kutu tasarımı ile de fark yaratıyor ve an itibari ile 200 TL ortalama fiyat etiketi ile ülkemiz pazarında satılıyor.

Xiaomi Mi Hybrid Pro 2

JBL T500 Kulaklık

JBL markasının yine renkleri ile de fark yaratan mükemmel ötesi kulaklık modellerinden birisi demek yanlış olmaz. Ses performansı olarak da bass performansı olarak da fiyatına kıyasla mükemmel bir ürün demek yanlış olmaz. Ayrıca cihazın renk tasarımları ve oyuncu kulaklığı olarak da kullanılıyor olması iyi bir alternatif. Türkiye pazarında ki ortalama fiyatı ise 190 TL.

JBL T500

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap