instagram

Instagram Videoları Nasıl İndirilir? (Resimli Anlatım)

Bu makalemizde Instagram videoları nasıl indirilir sorusuna elimizden geldiğince yanıt verme yoluna gideceğiz. Türkiye genelinde bildiğimiz gibi artık Facebook istatistiklerini ciddi anlamda geçen bir Instagram eğilimi söz konusu.

Instagram video indirme aslında sanıldığı kadar karmaşık bir işlem değildir. Web sitemizde genel olarak siz değerli okuyucularımızı her konuda bilgilendirme yoluna gidiyoruz. Bu makalemizde de video indirme konusunu biraz daha yakından ele alacak, fikir edinmenize yardımcı olacağız. Hemen konu üzerine resimli anlatımımıza geçelim.

Instagram Videolarını Nasıl İndirebilirim?

1-) Öncelikli olarak akıllı telefonumuzdan Instagram mobil uygulamasını açıyoruz. İndireceğimiz videoyu buluyoruz.

instagram video indirme

2-) Sonrasında yukarıdaki resimde de görebileceğiniz üzere sayfa adının en sağ kısmında yer alan 3 adet nokta göreceksiniz. Bu mobil uygulamalarınızda da aynı şekildedir. Bu 3 noktaya tıklıyoruz ve açılan menüde BAĞLANTIYI KOPYALA seçeneğine tıklayarak video bağlantımızı kopyalıyoruz.

instagram videosu nasil indirilir

3-) Bu işlemin ardından yardımcı bir adet web sitemiz var. BURAYA TIKLAYARAK instagram videoları indirme sitesi bağlantısına gidin. Site açıldıktan sonra ana ekranda Instagram video linki yazabileceğiniz bir kutu göreceksiniz. Bu kutuya kopyaladığımız video bağlantısını yapıştıracağız ve sonrasında ise ŞİMDİ İNDİRİN butonuna tıklayarak sonraki aşamaya geçeceğiz.

instagram video indir

4-) Sonrasında bir işlem yapacak sayfa. Sayfayı aşağıya doğru kaydırın ve alt kısımda ŞİMDİ İNDİRİN yazan yeşil bir indirme butonu göreceksiniz. Bu butona tıklayarak telefonunuza ya da bilgisayarınıza ilgili videoyu indirme işlemini başlatmış olacaksınız.

instagram videolari indirme

5-) Sonrasında telefonun video uygulamasına ya da DOSYALAR kısmından DOWNLOAD kısmına gittiğinizde indirdiğiniz videoyu MP4 formatında izleyebilme şansına sahip olacaksınız. Bu uygulama, tam çözünürlükte herhangi bir şekilde görüntüye zarar vermeden videoyu telefonunuza indirmenize imkan tanır.

instagram video download

Instagram üzerinde ki tüm videolar için indirme işlemini bu adımları izleyerek sorunsuz şekilde sağlayabilirsiniz. Unutmamanız gereken önemli detay, Instagram sisteminde ki tüm videolar maksimum 1 Dakika (60 Saniye) olarak yüklenebiliyor. Daha üzerinde süreye sahip herhangi bir şekilde video bulamazsınız. Buna göre indirme yapmanız daha mantıklı olacaktır.

tilki

tilki.net kurucusu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu