1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Instagram Sayfa Açmak

Instagram Sayfa Açmak

Instagram Sayfa Açmak

Birçok kişinin ciddi manada merak ettiği Instagram sayfa açmak konusunda merakları sizlere sunacak ve fikir edinme yoluna gideceğiz. Türkiye genelinde özellikle birkaç senelik dilim içerisinde sosyal medya sistemleri ciddi manada kendisini gösteriyor. Tabi ki artık Instagram, Facebook uygulamasından daha popüler ve daha ilgi çekici bir hale geldi demek yanlış olmaz sanıyorum.

Instagram sayfası nasıl açılır sorusunu soran ve bununla alakalı araştırma yapan değerli okuyucularımıza Tilki.net farkı ile bilgiler sunma yoluna gideceğiz. Bu sayfaları dilerseniz kurumsal hesaplar olarak dilerseniz de bireysel profiller olarak kullanma gibi bir şansa sahip olabileceğinizi kesinlikle unutmamanız gerekiyor. Dolayısı ile ciddi manada fark yaratan ve kendisini gösteren mükemmel ötesi bir altyapı.

Instagram Sayfa Açma Nasıl Yapılır?

Sizlere birçok farklı anlamda elimizden geldiğince pratik olarak alternatifleri sizlere sunma yoluna gideceğiz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde ticari hesaplar ile alakalı olarak da bilgiler sunacağız. Tüm gönderileri sizlere alternatifli olarak sunma yolunda da bilgiler sunacağız. Şimdi aşamalara geçelim.

1-) Öncelikli olarak telefonunuza Instagram mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Dilerseniz bilgisayar üzerinden de www.instagram.com sitesinden kayıt yapabilirsiniz.

Android Instagram Mobil Uygulamalası indir

iOS Instagram Mobil Uygulaması indir

2-) Akabinde uygulamayı açın. Uygulamaya girdikten sonra sizden detaylı bilgilerin istendiği bir ekran göreceksiniz. En alt kısımda yer alan KAYDOL butonuna tıklayarak kayıt ekranına geçiş yapın.

Instagram Kayıt

3-) Akabinde karşınıza iki ayrı seçenek çıkacak. Burada isterseniz e-posta ile dilerseniz ise telefon numaranız ile kayıt işlemi yapabilirsiniz. Bizim bu noktada önerimiz, güvenilir olması açısından telefon numarası ile kayıt olmaktır. Numaranızı girerek telefonunuza onay kodu gönderin. Sonrasında onay kodunu girerek diğer bilgileri gireceğiniz ekrana girin.

Instagram Sayfa Nasıl Açılır?

4-) Akabinde gelen ekranda sizden Ad Soyad bilgisi ister. Bu bilgileri doldurarak devam edin. Devam ettikten sonra Instagram kullanıcı adı belirleme ekranına geçiş yapma imkanınız olacak. Bu ekranda kısa, öz, akılda kalıcı ve sizi yansıtan bir kullanıcı adı belirlemelisiniz. Belirlediğiniz kullanıcı adı eğer boşta ise ya da uygun ise yeşil tik göreceksiniz ve sonrasında devam edeceksiniz.

Instagram Sayfa Nasıl Açılır?

Artık Instagram sayfası resmi olarak açılmış olur. Ancak bu noktada sizlere elimizden geldiğince alternatifli bilgileri sizlere sunma yolunda da adımlar atacağız. Instagram hesabınızı Facebook sayfanız ile bağladıktan sonra dilerseniz Profesyonel Hesaba Geçiş yapma imkanınız da oluyor. Akabinde sırası ile;

AYARLAR > HESAP > PROFESYONEL HESABA GEÇİŞ sekmelerine tıklayın. Unutmamak gerekir ki Facebook hesabınızı bağlamış olmanız gerekiyor. Sonrasında herhangi bir sorun olmaksızın istatistik takibi yapabildiğiniz özel bir Instagram hesabına sahip oluyorsunuz.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap