1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Instagram Otomatik Takip Durdurma Nasıl Yapılır?

Instagram Otomatik Takip Durdurma Nasıl Yapılır?

Instagram’da Otomatik Takip Durdurma

Birden bir grup rastgele Instagram hesabını takip ettiğinizi fark ettiniz mi? Bu genellikle spam gönderenler hesabınızın kontrolünü ele geçirdiğinde gerçekleşir. Instagram hesabınızın başkalarını otomatik olarak takip etmesini önlemek için, hesabınıza sizden başka kimsenin erişemeyeceğinden emin olmanız gerekir. Bu Tilki.net makalesinde sizlere bağlı uygulamalara erişimi kaldırıp şifrenizi güncelleyerek Instagram otomatik takip durdurma yaparak hesaplarınızdan etmeyi kaldırmayı göstereceğiz.

Instagram Otomatik Takip Durdurma

Instagram’da Otomatik Takip Durdurma

Https://instagram.com adresine gidin ve oturum açın. Şifrenizi değiştirmeden önce, yetkisiz uygulamaların hesabınıza kalıcı erişimi olmadığından emin olun. Bu adımları bir web tarayıcısında tamamlamanız gerekecek, ancak bunu bir bilgisayar, telefon veya tablette yapabilirsiniz.

Instagram’da Otomatik Takip Durdurma

Profil simgenizi tıklayın.

Instagram’da Otomatik Takip Durdurma

Ayarlar simgesine tıklayın. Açıldığında sayfanın ortasında “Profili Düzenle”nin yanında dişli simgesini göreceksiniz.

Instagram’da Otomatik Takip Durdurma

Uygulamalar ve Web Siteleri’ni tıklayın. Bunu sayfanın sol tarafındaki menüde “Şifreyi Değiştir” altında göreceksiniz.

Instagram’da Otomatik Takip Durdurma

Şüpheli uygulamaların veya Instagram’dan kaldırmak istediğiniz web sitelerinin altında bulunan “Kaldır”a tıklayın. İki sekme göreceksiniz: “Etkin” ve “Süresi Doldu”. Tanımadığınız ve Instagram hesabınıza ulaşabilir olan web sitelerini kaldırın.

  • Örneğin, Instagram ve TikTok hesabınızı bağlayabilirsiniz, böylece burada göreceksiniz. Geçmişte takipçi kazanmak için bir bot kullandıysanız bunu burada da göreceksiniz.
  • Artık yetkisiz hesapları devre dışı bıraktığınıza göre şifrenizi mobil uygulamada veya bir web tarayıcısında değiştirdiğinizde probleminiz çözülecektir.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap