1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Instagram Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Instagram Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Instagram Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Hızla büyüyen Instagram kullanıcı adı nasıl değiştirilir soruları ile de fazlası ile araştırılan konulardan birisini bu makalemizde ele almak istiyoruz. Dünyanın en hızlı büyüyen ve an itibari ile en çok kullanılan sosyal medya uygulaması Instagram, getirdiği yenilikler ile birlikte aslında global ortamın en çok dikkat çeken markalarından birisi haline geldi demek yanlış olmaz sanırım.

Instagram kullanıcı adı, aslına bakarsanız akılda kalıcılık ve zaman içerisinde marka olabilmek için son derece önem arz eden bir diğer konu diyebiliriz. Türkiye genelinde de çok yoğun bir kullanım alanına erişen bu sosyal medya sistemi ile alakalı olarak sizleri elimizden geldiğince bilgilendirecek ve fikir edinmenizi sağlayacağız.

Instagram Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Mark Zuckerberg tarafından satın alındıktan sonra her geçen gün daha da büyüyen ve değişen bir uygulama oldu. Kısa bir süre dilimi içerisinde yeni özellikleri ile de rakiplerinin özenmesine sebep marka haline geldiler ve bu da aslında sektörün en önemli liderlerinden birisi olma başarısını markaya kazandırdı demek yanlış olmaz sanıyorum.

Instagram nickname değiştirme ile alakalı olarak internet üzerinde çok ciddi anlamda araştırma yapılıyor. Bizde sitemizin geniş kapsamlı yardımsever içeriği sayesinde sizleri bu anlamda bilgilendirme yoluna gidecek ve fikir edineceğiz. Soru ve sorunlarınızı yorum alanlarımızdan bizlere iletebilir ve bilgi sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz.

1-) Öncelikli olarak Instagram mobil uygulamasını açın. Açtıktan sonra alt menünün en sağ kısmında yer alan profil resmine tıklayın ve profil ekranına giriş yapın.

2-) Instagram profilinizi açtıktan sonra profil ekran kısmında, profil resminin hemen altında birkaç tane buton göreceksiniz. Bu butonlardan birisinin üzerinde PROFİLİ DÜZENLE yazmaktadır. Bu butona tıklayarak profil düzenleme ekranına giriş yapın.

3-) Profili düzenle ekranına giriş yaptıktan sonra gelen seçenekler içerisinde KULLANICI ADI seçeneğini görebileceksiniz. Burada mevcut olarak kullandığınız kullanıcı adı yazmaktadır. Buradaki kullanıcı adını silerek yeni bir kullanıcı adı girebilirsiniz. Eğer ki girdiğiniz kullanıcı adı başka birisi tarafından kullanılıyor ise KIRMIZI renk ile işaretlenecektir kutucuk ve kabul etmeyecektir. Ancak kullanılmıyor ise kutucuk normal halinde kalır. Sonrasında sağ üst köşedeki BİTTİ butonuna tıklayarak yeni kullanıcı adınızı kayıt edebilirsiniz.

Instagram kullanıcı adı nasıl değiştirilir sorusunun yanıtı tam olarak bu şekilde uygulanır ve son derece basittir. Başkalarının kullandıkları kullanıcı isimlerini kullanmanıza izin vermeyen sistem, zaman içerisinde mavi tik sistemini de getirmiştir. Instagram mavi tik alma teknikleri ile alakalı olarak da merak ettiklerinizi yakında sitemizde sizlere sunacak ve fikir edinmenizi sağlayacağız.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Instagram kullanıcı adı değiştirme konusunda herhangi bir sayı sınırı söz konusu değildir. Dilediğiniz zaman boşta olan dilediğiniz kullanıcı adını tercih etme şansına sahip olabilirsiniz. Ancak sürekli kullanıcı adı değiştirmek, sistem tarafından sahte hesap olarak algılanmanıza neden olabilir.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap