1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Instagram Hesabı Nasıl Açılır? (Resimli Anlatım)

Instagram Hesabı Nasıl Açılır? (Resimli Anlatım)

featured

Bu makalemizde Instagram hesabı nasıl açılır, nasıl kayıt olunur sorusuna enine boyuna yanıt verme amacı içerisindeyiz sizler için. Dünyanın kısa zaman içerisinde en hızlı büyüyen sosyal medya platformlarından birisi oldu diyebiliriz.

Tabi ki birçok kişi Instagram kullanıyor ancak birçok kişi de nasıl hesap açacağı konusunda bilgi sahibi değil. Tam da bu noktada sizleri bilgilendirebilmek için bilgi içeriği hazırlamak istedik. Hemen başlayalım istiyoruz.

Instagram Hesabı Açma

1-) Öncelikli olarak Instagram mobil uygulamasından, Windows Store uygulamasından ya da tarayıcınızı kullanarak www.instagram.com web sitesine giriş yapın ve KAYDOL sekmesine tıklayın.

2-) KAYDOL sekmesine tıkladıktan sonra istersen telefon ile ya da isterseniz mail ile kayıt ekranı gelecek. İstediğiniz birini seçin ancak telefon ile kayıt her zaman daha sağlıklı ve daha güvenlidir. Biz mail ile kayıt olma aşamasına geçelim.

3-) Sonraki ekranda kayıt sistemi sizden hesabınız için AD SOYAD girmenizi isteyecektir. Burada bir isim soyisim girmeniz şart değil. Ad Kısmına Tilki NET de yazabilirsiniz. Parola kısmından da mümkün mertebe karmaşık bir parola belirleme yoluna gidin.

4-) Sonrasında kullanıcı adı belirleme kısmına geleceksiniz. Burada hesabınız için akılda kalıcı bir seçenek belirleyin. Yeri gelmişken reklam girelim 🙂 Sitemizin üstündeki sosyal medya hesaplarımızdan bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz.

5-) Sırada Instagram hesabımız için bir profil resmi eklemeye ihtiyacımız var. Bu ekrandan isterseniz telefonunuzdan, isterseniz bilgisayarınızdan sorunsuz bir şekilde resim yüklemesi yaparak profil resminizi ayarlayabilme şansına da sahip olacaksınız.

6-) Sonrasında ise işlerimiz artık bitiyor ve Instagram hesabımız aktif hale geliyor. Burdan sonra PROFİLİ DÜZENLE kısmından Instagram hesabımızda bizi anlatan terimleri açıklama kısmına ekleyeceğiz. Dilerseniz zaman içerisinde kullanıcı adınızı da yine bu ekrandan değiştirme şansına sahip olabileceğinizi unutmayın.

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Son zamanlarda yaptığı atak ile birlikte Instagram, Facebook sisteminin istatistiki başarısını yakalamayı başardı. Ticaret konusunda da dünyanın en aktif sistemlerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Kayıt işlemi ile alakalı olarak merak ettikleriniz olur ise şayet yorum kısımlarından bize iletmeniz bu noktada size yardımcı olmamız için yeterlidir. Daha yeni içerikler için her gün sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap