1. Ana Sayfa
  2. Güncel Yazılar
  3. GeForce Now Türkiye Fiyatında İndirim Yapıldı

GeForce Now Türkiye Fiyatında İndirim Yapıldı

featured

GeForce Now Türkiye fiyatında indirim yapıldı. Daha önceden Türkiye fiyatı ile pahalı bulunan ve oyun severlerin tepkisi ile karşılaşan GeForce Now yaptığı bu indirim ile daha geniş kesimlere oyun oynama fırsatı sunacak.

GeForce Now Türkiye Fiyatında İndirim

GeForce Now Türkiye fiyatı için önemli bir indirim yaptı. Buna göre yapılan son indirim ile aylık ücretlendirme 59 TL oldu. Türkiye sunucularının açılması ile özellikle fiyat açısından eleştirilerin odağı haline gelmiş olan GeForce Now bulut tabanlı servisi için yeni bir fiyatlandırma belirledi ve böylece üyelere de daha uygun fiyatlı hizmet sunacağını açıkladı. Turkcell GamePlus altyapısı ile birlikte yürütmekte olduğu servis için aynı zamanda yeni sunucuların da devreye gireceği belirtildi.

Bu karar kapsamında da GeForce Now Türkiye sunucuları daha fazla hıza ve kullanıcıya kavuşmuş olacak. Özellikle sıra bekleme konusunda platformu kullananlar tarafından sorunlar yaşandığından yeni sunucunun devreye girmesi ile birlikte bu konuda da bir çözüm sağlanmış olacak.

Firma Açıklama Yaptı

GeForce Now tarafından yapılan açıklamada yapılan indirimin 3 aylık olduğu belirtildi. Buna göre oyun severler yeni kampanya kapsamında 1 aylık fiyatı 74 TL olan paketi artık aylık 59 TL’ye alabilecek. 3 aylık paket kapsamında da fiyat 179 TL olarak belirlendi. 3 aylık paket alacak olan kullanıcılar uzatılan oturum süresi, daha öncelikli erişim hakkı ve RTX kalitesi ile oyun oynama deneyimi de yaşayacak.

Oyunculara ücretsiz olarak sunulan GeForce Now Basic paketinde ise 1 aylık olan 74 TL ücrette bir değişikliğe gidilmedi. Oyuncular abonelik süresi sona ermesi halinde ise yenilenen paket fiyatı üzerinden üyeliklerini devam ettirecek.

Şubat ayında beta sürümü ile oyun severlere sunulan ve büyük merak uyandıran GeForce Now, bilgisayarları iyi olmayan oyuncuların internet bağlantısı üzerinden yüksek grafik isteyen oyunları oynamalarını sağlıyor. Bu bakımdan donanım açısından kötü olan bir bilgisayarda bile iyi bir internet bağlantısı ile son çıkan oyunları bile oynamak mümkün hale geliyor.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap