1. Ana Sayfa
  2. Mobil Dünyası
  3. Fiyat Performans Ürünü Samsung Galaxy F22 Tanıtıldı

Fiyat Performans Ürünü Samsung Galaxy F22 Tanıtıldı

featured

Samsung Galaxy F22 modeli fiyat performans ürünü olarak ilk tanıtımını gerçekleştirdi. Hindistan’da yapılan tanıtım kapsamında Samsung Galaxy F22 özellikleri ile birlikte günümüz kullanıcılarının beklentilerini fazlasıyla karşılamayı başarıyor.

Samsung Galaxy F22 Tanıtıldı

Samsung’un yeni modeli F22 özellikleri ile dikkat çekiyor. Hindistan’da yapılan tanıtım kapsamında özelliklerinin de açıklandığı Samsung Galaxy F22’de 6,4 inç boyutunda AMOLED ekran bulunuyor. Aynı zamanda 90 Hz ekran yenileme hızı sayesinde de canlı ve parlak renk kalitesi sunmayı başarıyor. 600 nit gibi yüksek bir parlaklık değeri de modelde yer alıyor.

Samsung Galaxy F22 kullanımı için bir diğer önemli özellik de Gorilla Glass 5 olarak öne çıkıyor. Bu bakımdan da model düşürme, darbe alma ya da benzeri durumlara yönelik çok daha dayanıklı bir hale getirilmiş durumda.

İşlemci olarak Helio G80 işlemciyi kullanan model hızlı performansı ile dikkat çekmeyi başarıyor. 12 nm boyutunda olan işlemci geçen Şubat ayında orta segment cihazlar için iyi bir kullanıcı deneyimi sunmuştu. Aynı zamanda işlemci oyun oynamayı sevenler için de günümüz oyunlarını rahatlıkla çalıştırabilecek bir güç sunuyor.

Samsung Galaxy F22 depolama olarak ise farklı seçenekler sunuyor. İlk seçenek 4 GB RAM ve 64 GB depolama olurken 6 GB olan modelde 128 GB depolama bulunuyor. Pil ömrü açısından ise 6000 mAh boyutunda gayet yeterli bir bataryaya sahip olan model kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını kesintisiz olarak gidermeye yardımcı oluyor.

Hızlı şarj olma özelliği sayesinde de zaman açısından tasarruf yapabilmeyi sağlıyor. Modelde aynı zamanda 48 MP çözünürlük birincil kamera, 5 MP ultra geniş kamera, 2 MP makro kamera ve 2 MP derinlik sensörü de yer alıyor. Samsung Galaxy F22 ön kamerası ise 13 MP gibi yüksek çözünürlükte özellikler gösteriyor.

Samsung Galaxy F22 Fiyatı

Samsung Galaxy F22 fiyatı RAM ve depolama türüne göre değişiyor. Yurtdışı satış fiyatı 4/64 GB için 112 dolar olurken 6/128 GB için ise 130 dolar olarak belirlenmiş durumda. Modelin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı henüz bilinmiyor.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap