1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. FIFA 22 Tek Bilgisayarda Oynanmayacak

FIFA 22 Tek Bilgisayarda Oynanmayacak

featured

Geçen günlerde merakla beklenen FIFA 22 için tek bilgisayarda sadece oynanabileceği haberi yapılmıştı. PC kullanıcıları için son derece kötü ve esasında anlamsız olan bu duruma EA tarafından açıklama yapıldı. Firma tarafından yapılan açıklamada oyunun tek bilgisayarda oynanma gibi bir durumun söz konusu olmadığı vurgulandı.

EA Geri Adım Attı

FIFA 22 çıkış tarihi oyun severler tarafından merakla beklenirken geçen günlerde FIFA 22’nin sadece tek bir bilgisayarda oynanacağı haberi gelmişti. Bu durum ise PC kullanıcıları için son derece olumsuz bir durum yaratıyordu. Çünkü oyuncular, sadece tek bilgisayara oyun kurulumu yapabilecek ve format atma gibi bir durum söz konusu olursa oyunu tekrar satın almak durumunda kalacaktı.

EA tarafından ise bu duruma gelen tepkiler üzerine açıklama yapıldı. EA tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Steam üzerinden PC’de FIFA 22 oyunu için tek bir makine sınırı olmadığını onaylayabiliriz. Bu bir hataydı fakat bu hatayı düzelttik. Karışıklık için özür dileriz. Ayrıca topluluğumuza da hatayı fark ettikleri için teşekkür ederiz.”

FIFA 22 Tek Bilgisayar Özelliği Kaldırıldı

EA tarafından yapılan açıklamada FIFA 22 için tek bilgisayarda kullanım özelliğini devre dışı bırakıldığı anlaşıldı. Her ne kadar açıklamada sanki sehven bir durum söz konusuymuş gibi ifadeler olsa da EA’nın kararını düzeltmesinde özellikle sosyal medyadan gelen tepkilerin etkili olduğu belirtilebilir.

FIFA severler kısa sürede sosyal medyada tepkilerini dile getirmiş ve doğrudan EA’ya hitap ederek bu durumun düzeltilmesini istemişlerdi. EA ise aldığı karar ile FIFA 22’nin tek bir bilgisayarda kullanılmasını kararını şimdilik ortadan kaldırmış oldu.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap