facebook

Facebook Gizli Grup Kurmak

Bugün ki makalemizde sizlere son dönemde özellikle popüler hale gelen Facebook gizli grup nasıl kurulur sorusuna yanıt vereceğiz. BEĞEN butonlu sayfalar aslında çok daha fazla yaygındı. Zaman içerisinde Facebook içeriğinde en popüler topluluk ortamı modellerinden birisi de gruplar oldu. Aslında Facebook sisteminin başlangıcı da bu tip gruplar ile oldu ve zaman içerisinde sayfalar geliştirildi. Bu gizli gruplar ile alakalı olarak sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Facebook gizli grup kurmak şu sıra daha popüler ve ortaya ilgi çekici seçenekler çıkıyor da diyebiliriz.

 

Facebook Gizli Grup Nedir?

Facebook gizli grup, BEĞEN butonlu sayfalara nazaran daha kısıtlı görsel ve işlevsel özellikleri olan topluluk sayfalarıdır.

Bu gruplarda özellikle tüm üyeler paylaşım yapma şansına sahip olabilir. Gizli grupların esas özelliği katılma talebi ile katılma mantığı. Yani sayfanıza katılacak olan üyeleri tamamı ile sizler seçebiliyorsunuz. Grubunuzda yayınlanacak olan tüm gönderiler sizin onayınıza düşer ve siz onay verirseniz onaylanır.

Sayfalar özellikle son dönemde daha hızlı büyüyor. Toplulukların birbirleri ile etkileşimleşerek zaman geçirmeleri açısından aslında zamanla daha ilgi çekici hale geldi demek de yanlış olmaz.

facebook gizli grup

Facebook Gizli Grup Nasıl Kurulur?

Facebook gizli grup kurma sorusuna hemen en pratik şekilde yanıt vereceğiz. Son dönemlerin en popüler uygulamalarından olan bu grupları sizlerde kısa zaman içerisinde büyütebilirsiniz. Emin olun çok kısa vadede çok ilgi çekici seçenekleri değerlendireceksiniz.

  1. İlk olarak BURAYA TIKLAYARAK, Facebook Gruplar bölmesine gidin. Burada farklı farklı sayfalar listelenecektir. Sol menüde bulunan GRUP KUR+ butonuna tıklayın. facebook gizli grup kurma
  2. Sonrasında karşınıza bir pencere açılacak aşağıda yer alan resim gibi. Buradaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanın ardından sağ alt kısımda bulunan OLUŞTUR butonuna tıklayın. Sayfanızın meydana geldiğini göreceksiniz.facebook gizli grup nasil kurulurSayfanız aktif olduktan sonra sayfanız ile alakalı olarak tüm ayarları yapabileceğiniz yönergeler karşısınıza çıkıyor. Bu anlamda özellikle kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda geliştirmeler yapıldı. Bu özellikleri kullanarak sayfanızı daha da iyi yerlere getirme şansına sahip olacaksınız.

tilki

tilki.net kurucusu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu