1. Ana Sayfa
  2. Genel İnceleme Haberleri
  3. En İyi Bluetooth Kulaklıklar ve Modelleri

En İyi Bluetooth Kulaklıklar ve Modelleri

en iyi bluetooth kulaklık

Teknoloji her geçen gün günlük yaşamda daha fazla yer tutuyor. Akıllı telefonların yanı sıra akıllı saat ve kablosuz kulaklıklar. Bu noktada kablosuz olarak kullanılan birçok araç arasında en iyi bluetooth kulaklıklar ise en çok talep gören konular arasında. Uzaktan, kablosuz olarak kullanılabilen bu oldukça pratik ve kullanışlı olarak hemen hemen her alanda kullanılıyor. Peki 2020 itibari ile en çok talep gören, en işlevsel kısaca en iyi bluetooth uzaktan kulaklık markaları ve modelleri neler?

Günümüzde en çok tercih edilen kulaklık üreticileri, markaları arasında Apple, Tronsmar Xiami, JBL, Samsung, Philips, Sony gibi markalar yer alıyor. Bu markalar arasından en iyisini tercih etmek isteyenler için farklı özellikler dikkate alınmalıdır. Gürültü önleme, bass, mikrofon kalitesi gibi birçok nitelikler kulaklık seçerken dikkat edilmesi gereken özellikler olup bunları fiyat ve performans çerçevesinde değerlendirmek gerekmektedir.

Apple Airpods

Apple tarafında üretilen Airpods Pro ve Airpods en çok tercih edilen markalardan biridir. 24 saatten fazla müzik dinleme olanağı sunan bu kulaklıklar Stereo ses kalitesi, 5 saatlik şarjı, 15 dakikalık şarj ile 3 saat müzik dinleme, 40 gram ağırlığı ile 5.0 Blueetoth teknolojisi ile kullanıcılara eşsiz bir müzik dinleme zevki sunmaktadır. Fakaten iyi bluetooth kulaklıklar arasında da yer alan Pro modeli ise tek şarjla 4,5 saat müzik dinleme olanağı ile gerçek kablosuz ilk nesil blueetoth kulaklar arasında yerini almıştır.

Xiaomi Mi Red Mi – Youth Edition

Xiaomi Red MiAirdots Tws Kablosuz Kulaklık fiyat performans açısından oldukça iyi bir seçenek olarak bulunuyor. Yeni Bluetooth 5 teknolojisi ile 2 kat daha hızlı bağlantı olanağı sunuyor. 20 metre mesafeye kadar çekme alanı, tek şarj ile 3 saate yakın dinleme olanağı, hızlı şarj ünitesi ile Google Asistan ile uyumluluk seçeneklerini kullanıcılara sunuyor. Youth Edition ise 2,5 saat şarj süresi, Android ve iOS uyumluluk, 10 metreye kadar çekim alanı, 5 saate kadar kesintisiz dinleme seçeneklerini barındırıyor.

Samsung U Flex

Özellikle spor yapanların tercih ettiği en iyi bluetooth kulaklıklar arasında yer alan Samsung U Flex, esnek tasarımlı boyun bandı, USB tipi şarj özelliği, Bluetooth 4,2 teknolojiis ve 10 saate kadar kullanım süresi, S Voice seçenekleri ve farklı renk seçenekleri ile fiyat performans açısından oldukça iyi bir seçenektir.

TWS i18

TWS tarafından kullanıma sunulan en son sürüm i18 Bluetooth kulaklık, kesintisiz olarak 4 saat kullanım süresi sağlamaktadır. Aynı zamanda Bluetooth 5 teknolojisini bulunduran kulaklık, kulakiçi modeli ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Özellikle fiyat ve performans açsıından kullanıcılara oldukça iyi bir seçenek sunuyor.

Huawei Honor FlyPods

Dünyaca ünlü marka Huawei tarafından üretilen Flypods 3 saat kesintisiz müzik dinleme ve kullanım süresi, 10 metreye kadar çekim alanı, 1 saatte tam şarj olma, 10 gram ağırlık ve Bluetooth 5 teknolojisi ile çalışmaktadır. Ürünün beyaz ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

JBL T280BT

10 metre mesafesi bulunan model en iyi bluetooth kulaklıklar arasında hem iOS hem de Anadroid telefonlar ile uyumludur. Bluetooth 4,.1 teknolojisi ile çalışan kulaklık 8 saate kadar kullanım süresi sunmakta ve 2 saatte tam şarj olmaktadır.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap