1. Ana Sayfa
  2. Mobil Dünyası
  3. En İyi iPhone Müzik Uygulamaları (Ücretli, Ücretsiz)

En İyi iPhone Müzik Uygulamaları (Ücretli, Ücretsiz)

iPhone Müzik Uygulamaları

iPhone kullanıcıları için bugün çokça merak edilen en iyi iPhone müzik uygulamaları (ücretli, ücretsiz) seçenekler üzerinde duracağız. Apple, bildiğimiz gibi tamamen farklı bir dünyada yaşıyor ve sadece kendisine has geliştirdiği sistemler ile birlikte insanların ilgisini çekiyor. Tabi ki insanlar, bu telefonlarda hangi uygulamaların çok daha verimli ve kaliteli kullanılacağı yönünde çok da bilgi sahibi değil.

Müzik uygulamaları dediğimiz zaman akla Spotify başta olmak üzere sınırlı sayıda uygulamalar geliyor. Tabi ki Apple, öncelikle kendi uygulama kütüphanesi olan Apple Music sistemini sizlere sunuyor. Bu uygulama ile birlikte aslında çok geniş bir kütüphane sizlerle birlikte oluyor. Tabi ki bunun belli bir ücreti var. iPhone için en iyi müzik uygulamaları konusunda aşağıdaki seçenekleri analiz edebilirsiniz.

Apple Music

Bu uygulama, Apple şirketinin kendi cihazlarına has olarak geliştirdiği bir özellikti. Ancak zaman içerisinde çok büyük ilgi gördü ve Android platformu için de hizmete açıldı. Dünyanın en geniş müzik kütüphanesine sahip uygulamalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Uygun fiyatlar ile çok ideal seçenekleri sizlere sunuyor. Tüm iPhone modellerinde yüklü olarak gelen bir uygulama.

Apple Music

Ecoute

Basit ve pratik arayüzü ile iPhone için en ideal müzik oynatıcı uygulamalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. App Store üzerinde 0,99$ fiyat etiketi ile satılan bu uygulama, sınırsız olarak sizlere mükemmel bir arayüzde görsel ve işlevsel seçenekler sunuyor. 3D Touch ve AirPlay özellikleri ile de tam uyumlu olduğunu söylemek lazım.

Ecoute iOS Mobil Uygulama İndir: https://apps.apple.com/us/app/ecoute/id536882653

Ecoute iOS

Cesium

Apple arayüzü ile tam uyumlu olarak geliştirilmiş olan sade, şık ve ekoylazer ayarlarını yapma imkanını dahi sizlere sunan son derece gelişmiş bir uygulama. Bir müzik oynatıcı uygulamadan beklentilerinizin tamamını karşılıyor ve aynı zamanda son derece küçük boyutlu. Kaynak tüketimi neredeyse hiç yok ve bu neden dolayısı ile güven veren bir uygulama olarak da dikkatleri çekiyor. 5.29 TL dolaylarında ücret ile App Store’da.

Cesium iOS Mobil Uygulama İndir: https://apps.apple.com/us/app/cs-classic-music-player/id924491991

Picky Music Player

Sizlere sunacağımız belki de fiyatı en yüksek uygulamalardan birisi diyebiliriz. Ancak gerek arayüzü, gerekse işlevselliği açısından gerçek manada ideal ve kullanışlı bir müzik oynatıcı demek yanlış olmaz. Spotify müzik oynatıcısındaki özelliklerin çok büyük bir kısmını barındırıyor ve bunları sizlere sunuyor. Müzik kategorileme sistemi de aslında uygulama için en ideal alternatiflerden birisi durumunda. App Store üzerinde 2,99$ fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.

Picky Music Player iOS Mobil Uygulama İndir: https://apps.apple.com/us/app/picky-music-player/id497110916

Musixmatch

Altyazı özelliği olan ve ücretsiz Apple iPhone müzik oynatıcıları içerisinde mutlak surette en ideal alternatiflerden birisi diyebiliriz. Türkiye genelinde de istatistiki olarak fazla fazla kullanılabilen uygulamalar arasında kendisini gösteriyor. Uygulama, ismi ile de insanların ilgisini ciddi manada çekiyor. Üstelik düzenlenebilir görsel materyalleri ve kaliteli içerikleri sayesinde mutlak surette değerlendirilmeli. ÜCRETSİZ bir uygulama ve mutlaka değerlendirin.

Musixmatch iOS Mobil Uygulama İndir: https://apps.apple.com/us/app/musixmatch-lyrics-finder/id448278467

Musixmatch

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap