1. Ana Sayfa
  2. Öneri Bölümü
  3. En İyi IOS Oyunları Neler?

En İyi IOS Oyunları Neler?

featured

Mobil cihaz oyunları, telefon kullanım sürelerini arttıyor. Mobil oyunlar arasında arcade, bulmaca savaş gibi oyun kategorilerinde sayısız oyun bulunuyor.. Mobil oyun uygulamalarında öncü olan Apple, Iphone kullanıcılarına pek çok oyun seçeneği sunuyor. En iyi IOS oyunları nedir diye merak edenler için bir liste hazırladık.

Neden IOS?

IOS mobil işletim sistemine sahip Apple iPhone telefonlar, her modelde özelliklerini geliştiyor ve işletim sistemini güçlendiriyor.  İşletim sistemi güçlendikçe oyun kaliteleri de arıyor.  App Store’da birbirinden farklı pek çok oyun yer alıyor.  Bu yüzden zorlaşıyor. IOS oyunları arasında karar vermekte zorlananlar için en iyi IOS oyunlar listesini sizlere sunuyoruz.

Holedown

Bir arcade bulmaca oyunu olan Holedown minimalist grafikleri ve keyifli oynanma tarzı ile dikkat çeken bir oyun. Topları fırlatıp blokları kıracak ve oyunu kazanacaksınız.  Her tur için belirli bir sayıda top ve bloklar bulunuyor. Bu nedenle eğer rastgele ateş ederseniz oyunu kaybedersiniz.

Animal Crossing: Pocket Camp

Günlük ve yıllık hedefler için öğeler toplanarak ilerlenen oyunda, istediğiniz gibi tasarlama yaparak küçük bir kamp alanına sahip olabilirsiniz. Bir müzik festivali, tema parkı ya da glamping sitesi kalabilirsiniz.

Angry Birds 2

Angry Birds 2 son dönemde filmi yapılan Angry Birde serisinin oyunu. Kuşlar ve domuzlar arasında geçen oyun size keyifli anlar yaşatıyor. Önceki oyunundan farklı olarak istediğiniz kuşu seçebiliyor ve çok aşamalı seviyelerde yer alabiliyorsunuz. Ayrıca Mighty Eagle dükkanında kullanmak için para kazanabiliyorsunuz.

Scrabble Go

Scrabble Go, klasik masa oyunlarından olan Scrabble’ın mobil versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda, kelimeleri yerleştirmek için bir tahta kullanıyorsunuz. Oluştuğunuz kelimeye göre farklı puanlar alabiliyor. Nadir harfler, çok kullanılan harflere göre daha fazla puan almanızı sağlıyor. Her bir oyuncu bir turu alır ve sonraki haf yerleştirmeyi yapmadan önce bir tane almayı beklemeniz gerekmektedir. Aynı zamanda birden fazla oyun oynayabilir, ayrıca Facebook üzerinden bağlantı kurarak oyunu arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz.

Baseball Boy

Beyzbol sopası ile beyzbol topunu uzağa vurmak üzerine kurulu olan oyun da oyunu zorlaştırıcı bazı kriterler bulunuyor. Baseball Boy ile  her vuruşta altın kazanabilir ve top zıplatmanızı, gücünüzü ve başka bir çok özelliğinizi  yükseltebilirsiniz. Oyunda ilerledikçe yeni toplar ve sopalar açmaya hak kazanıyorsunuz. Ayrıca oyun içinde harcama gerektirmemesi ile de öne geçiyor.

 

 

 

 

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap