1. Ana Sayfa
  2. Öneri Bölümü
  3. En İyi Akıllı Telefonlar Temmuz 2021

En İyi Akıllı Telefonlar Temmuz 2021

featured

En iyi akıllı telefonlar listesi telefon almak isteyenler için en yeni ve uygun fiyatlı telefonları bir araya getiriyor. Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlarda çok önemli değişimler söz konusu olurken fiyatlar da farklılık taşıyor.

Realme 6i

Uygun fiyatlı akıllı telefonlar arasında öne çıkan Realme 6i özellikle fiyat performans açısından kullanıcıların beklentilerini başarılı bir şekilde karşılıyor. Tasarım ve özellik bakımından tatmin edici olan model özellikle 5000 mAh batarya kapasitesi ile uzun ömürlü bir kullanım sunmayı da başarıyor. Modelde ayrıca 6,5 inçlik HD+ IPS LCD ekran bulunuyor. 4 GB RAM ise günlük işleri fazlasıyla yerine getirmeyi başarıyor.

POCO M3

En iyi akıllı telefon modelleri arasında uygun fiyatı ve performansı ile öne çıkan POCO M3  6000 mah bataryası ile dikkat çekmeyi başarıyor. Verimli bir şekilde çalışma göstermesi için tasarlanmış olan modelde 4 GB RAM bulunuyor ve bu da günlük işlemler için yeterli bir performans sunuyor. 48 MP ana kamerası ise fotoğraf ve video çekiminde beklentileri rahatlıkla karşılamayı başarıyor. Ayrıca modelde 2 MP’lik makro çekim olanağı sağlayan kamera da yer alıyor.

Samsung Galaxy A21s

Kaliteli ve uygun fiyatlı telefonlar arasında Samsung her zaman kendisine yer bulmayı başarıyor. Samsung Galaxy A21s sık tercih edilen bir model olmasının yanında hızlı çalışması, stabil özellikleri ve kamera özellikleriyle de dikkat çekiyor. 6,5 inç HD PLS ekrana sahip olan modelde dört kamera bulunuyor. Ana kamera 48 MP iken diğer kameralar 8 ve 2 MP özelliklerine sahip. 5000 mAh bataryası da kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başarıyor.

Xiaomi Redmi Note 10 5G

Kaliteli akıllı telefonlar arasında 5G özelliği ile dikkat çeken Xiaomi Redmi Note 10 5G 6,5 inç FHD+ noktalı ekran özelliği taşıyor. 90 Hz gibi yüksek ekran yenileme hızı da sunması sayesinde ekran kalitesi önemli ölçüde artıyor. Modelde aynı zamanda okuma modu standart şekilde sunuluyor ve böylece uzun süreli ekrana bakanlar için de avantaj oluşuyor. Modelde 48 MP ana kameranın yanında ek 2 MP kameralar da yer alıyor.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap