1. Ana Sayfa
  2. Güncel Yazılar
  3. En İyi Akıllı Bileklik Modelleri ve İncelemesi

En İyi Akıllı Bileklik Modelleri ve İncelemesi

en iyi akıllı bileklik modeli

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte uyumlu birçok cihazda yeni yeni günlük yaşamda kullanılmaya başlandı. Bunlardan biri de akıllı bileklikler olmakla birlikte özellikle spordan günlük kullanıma en iyi akıllı bileklik modelleri birçok kişinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Kullanıcılar özellikle fiyat performans gibi detaylara dikkat etse de uzun ömürlülük ve kullanışlı olması da bir akıllı bileklikte en çok aranan özellikler arasında bulunuyor.

Farklı birçok markaya ait birçok modeli bulunan cihazlar arasından akıllı bileklik seçerken dikkat edilmesi gereken birtakım kriterler bulunmakta olup genel itibari ile en çok tercih edilen ve birçok kişinden olumlu yorumlar alan marka ve modellere ait detaylar şu şekildedir.

Mi Smart Band 4

Xiaomi akıllı telefon, saat ve bileklik olarak en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Marka tarafından piyasaya sürülen Mi Smart Band 4 de en çok tercih edilen modellerden biri. 50 m derinliğe kadar su geçirmeyen bu bileklik, 7/24 nabız ölçer ve uyku izleme monitörüne de sahip Aynı zamanda uzun süre hareketsiz kalmada uyarma, 135 mAh batarya kapasitesi ve tek şarj ile 20 gün kullanım ömrü sunuyor. Şüphesiz en iyi akıllı bileklik modelleri arasında yer alan bu markanın piyasa fiyatı ise 160 TL ile 244 TL arasında değişiyor.

Fitbit Charge 4

Marka olarak yeni yeni kendini duyurmaya başlayan ve son zamanlarda kullanıcılardan olumlu yorumlar alan Fitbit Charge 4, kalp ritmi ölçme özelliği, GPS sistemi ile küresel konum sağlama, adımsayar, kullanıcıların uykuları için uyku izleme monitörü, titreşim ve su geçirmezlik özelliği ile 7 günlük kullanım ömrü sunuyor. Bilekliğin piyasa fiyatı ise bin 200 TL civarında bulunuyor. Özellikle farklı renk seçenekleri ile de çeşitlik sunuyor.

Honor Band 5

en iyi akıllı bileklik modeli

Amoled ekranı ile son zamanların en çık bilekleri arasında yer alan Honor Band 5, her ortama uygun ayarlanabilir kadranı ve farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Cihaz SpO2 izleyicisi ile kan akışını, oksijen doygunluğunu takip eder, tek şarj ile 14 güne kadar kullanım ömrü sunar. Aynı zamanda adım sayar ve kalori ölçer gibi özellikleri bulunan Honor Band 5 en iyi akıllı bileklik modelleri arasında yer almakla birlikte piyasa fiyatı ise 190 ile 280 TL arasında seçeneklere göre değişmektedir.

Huawei Band 3e

Dünyada ünlü marka Huawei tarafından satışa sunulan Band 3e Mi Band gibi 50 m suya dayanıklı üretilmektedir. Ayakkabı modu ile koşma verilerini ayak hareketlerine göre ölçer, tek şarj ile tam 14 gün kullanım ömrü sunar. Aynı zamanda hemen hemen tüm sağlık göstergelerine sahip olan akıllı bileklik uyku takibi, Arayüz değiştirme, hava durumu, telefonu bul gibi çeşitli özelliklere de sahiptir. Ortalama olarak 240 TL civarında satışa sunulmaktadır.

Everest Ever Fit W45

en iyi akıllı bileklik modeli

Adımsayar, uyku takibi, su geçirmezlik ve kalp ritmi ölçme gibi temel işlevleri bulunan Everest Ever Fit W45 en iyi akıllı bileklik modelleri arasında yerini almakta olup bilekliğin 2020 itibari ile piyasa fiyatı ise 160 TL civarındadır.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap