1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Assassin’s Creed Infinity Çevrimiçi İmkânı Sunabilir

Assassin’s Creed Infinity Çevrimiçi İmkânı Sunabilir

featured

Assassin’s Creed serisini oyun severler uzun zamandır çevrimiçi oynamayı talep ediyordu. Ubisoft tarafından yapılan son açıklamaya göre ise Assassin’s Creed Infinity duyuruldu ve aynı zamanda da oyunun çevrimiçi olabileceğine yönelik paylaşımlar yapıldı.

Assassin’s Creed Infinity Duyuruldu

Assassin’s Creed serisi şimdiye kadar kendisine özel bir oyuncu kitlesi yaratmayı başarmıştı. Tek oyunculu bir şekilde açık dünya oyunu olarak bilinen oyun dinamikleri, kurgusu ve tarihsel öyküsü ile birlikte hayran kitlesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Bu durumun ise ilerleyen günlerde değişme olanağı bulunuyor.

Seriye Ubisoft tarafından yapılan açıklama kapsamında Assassin’s Creed Infinity isimli bir oyun daha eklenecek. Yapımcı firmanın açıklamasında en çok dikkat çeken kısım ise çevrimiçi olabileceğine yönelik işaretlerin olması. Özellikle GTA, RDR ve Fortnite gibi oyunların çevrimiçi olarak önemli şekilde oyuncu sayısı kazanması Ubisoft’un da dikkatinden kaçmamış.

Assassin’s Creed Infinity ise ortak bir yapım çalışması olarak öne çıkıyor ve serinin en öne çıkan oyunlarından birisi olarak bekleniyor. Özellikle geliştirici ekiplerin bir araya getirilmesi ile şimdiye kadar seride uygulanmış tüm özelliklerin yer alacağı bir oyun olacağı gözüyle bakılan oyun merakla bekleniyor.

Assassin’s Creed Infinity Detayları

Assassin’s Creed Infinity çıkış tarihi henüz bilinmiyor ama kulislere göre oyunun 1 – 2 yıl içinde çıkması bekleniyor. Eğer oyun online özelliğe sahip olursa bu durumda çıkış süresinin biraz daha uzayabileceği de göz önünde tutulmalı. Oyunun çıkışının yanında Ubisoft çalışanlarının yakın zamanda kötü çalışma koşulları yüzünden zor durumda olduğu haberleri basına yansımıştı.

Ubisoft ise bu konuda açıklama yapmamış ve sessiz kalmayı tercih etmişti. Yine de geliştirilecek olan yeni oyun Assassin’s Creed severler tarafından heyecan duyulmasına yardımcı oldu. Özellikle Assassin’s Creed Infinity online olduğu takdirde seriye yeni bir soluk getirebilir.

Ancak online özelliğin de detaylarının ne olacağı henüz bilinmiyor. Oyun çevrimiçi olarak hangi koşullara sahip olursa olsun yine de çevrimiçi ortamda oyun deneyimi yaşatmayı başarırsa serinin en özel halkalarından birisi olacak. Hatta iddialara göre Assassin’s Creed Infinity tamamen online yapılı bir oyun da olabilir.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap