1. Ana Sayfa
  2. Güncel Yazılar
  3. Asker için Tuşlu Telefon Önerileri

Asker için Tuşlu Telefon Önerileri

Asker için Tuşlu Telefon Önerileri

Bu haberimizde sizlerle birlikte asker için tuşlu telefon önerileri noktasında birçok farklı seçeneği sizlere sunacak ve alternatiflere bakacağız. Devlet, zaman içerisinde askeri standartları tamamen değiştirdi ve somut adımlar attı. Türkiye’de bundan birkaç sene öncesine kadar askerlikte cep telefonu kullanmak tamamen yasaktı. Ancak zaman içerisinde yasalar üzerinde yapılan değişiklikler ile birlikte farklı seçenekler kendisini gösterdi.

Askerler için tuşlu telefon kullanımı ile birlikte ortaya çıkan seçenekler kendisini net bir şekilde gösteriyor demek yanlış olmaz. Şimdi sizlere bu anlamda alabileceğiniz en ideal asker telefon modelleri üzerinde birkaç farklı seçenek sunacağız. Hemen detaylar üzerinde durarak fikir edinelim.

Askerler için Telefon Yasağı Kalktı Mı?

Evet, tamamen olmasa da çeşitli kısıtlamalar ile birlikte asker için telefon yasakları tamamen kalktı. 20 Nisan 2015 tarihi itibari ile birlikte yayınlanan genelge ile birlikte artık zorunlu askerlik görevini yerine getiren tüm şahısların tuşlu telefon kullanmaları serbest hale getirildi.

Ancak bu telefonların herhangi bir şekilde internet ile bağlantısının olmaması gerekiyor. Bununla birlikte kamerası, sosyal medya kullanımı gibi seçenekleri de sunmuyor olması gerekir. Sadece SMS ve telefon görüşmeleri yapmanıza imkan sunması, bu anlamda gelen kısıtlamalar ile mümkün hale geliyor. Askerler için akıllı telefon kullanmak tamamen yasak. Bu gibi durumlarda askeri hükümlerce cezai işlemler uygulanır ve tezkere uzatma cezasına kadar cezalar uygulanabilir. Asker için tuşlu telefon önerileri konusunda hemen birkaç farklı modeli sizlere sunalım.

Samsung B310

Samsung, eski tip telefonları günümüzde hala tuşlu olarak üretmiyor. Ancak geçmişten kalan stoklar sayesinde hali hazırda bu modele erişme şansınız var. En uygun fiyatlı ve hali hazırda tam kutu içeriği ile sizlere sunulan ideal bir asker telefon modeli diyebiliriz.

Samsung E1205

Samsung markasının yine bu anlamda çok tercih edilen telefonlarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. 50 TL ile 100 TL aralığında fiyatlar ile günümüzde bu telefonları internet üzerinden de sipariş etme şansına sahip oluyorsunuz. Yine bunun için en ideal seçeneklerden bir yenisi daha sizlerle birlikte.

Nokia 1280

Eski kasa Nokia telefonların ne kadar ilgi çekici ve renkli olduğunu net olarak biliyoruz. Türkiye genelinde en çok bilinen markalardan birisi ve hemen hemen herkes bu marka üzerine eğilim gösteriyor demek yanlış olmaz. 150 TL ortalama fiyatı ile birlikte sorunsuz şekilde alabilirsiniz.

Nokia 1100

Piyasada hali hazırda çok aktif bir şekilde satışı bulunmasa da yine de değerlendirmesi en ideal telefon modelleri arasında yer alıyor. Eski kasa telefonlar içerisinde de yine en çok bilinen seçeneklerden birisi olduğunu net olarak söylememiz mümkün. 100 TL ortalama fiyatlar ile birlikte internet üzerinden sipariş etme şansınız olacak.

Günümüzde N11.com ve Hepsiburada.com gibi internet sitelerinde asker için telefon satışları en uygun fiyatlar ile yapılabilmektedir. Siparişlerinizi bu internet siteleri üzerinden vermeniz durumunda sorunsuz şekilde kapınıza kadar gelecektir.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap