1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Arkadaşlarla Oynanacak Oyunlar Listesi 2021

Arkadaşlarla Oynanacak Oyunlar Listesi 2021

featured

Arkadaşlarla oynanacak oyunlar daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamanız için size yardımcı oluyor. Tek başına oyun oynamaktan sıkıldıysanız çoklu oyuncu için tasarlanmış olan oyunlar ile daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Fortnite – Battle Royal

Arkadaşlarla oynanacak oyunlar arasında öne çıkan Fortnite – Battle Royal temelde PUGB tarzında bir oyun olarak öne çıkıyor. Fortnite için en dikkat çekici özellik ise daha çok çizgi film karakterlerine benzeyen karakterlerin bulunması. En fazla 4 kişilik bir ekip ile oynanabilen oyun hayatta kalma üzerine kuruldu.

PlayerUnknown’s BattleGrounds (PUBG)

Çok oyunculu oyunlar arasında ilk akla gelen oyunlardan olan PUBG kalabalık yapısı ile oyundan çok daha fazla keyif almanıza yardımcı oluyor. Oyunda isteğe bağlı olarak dört ya da iki kişilik takımlar kuruluyor. Oyunun hemen başında bir uçak yolculuğu bulunuyor ve oyuncular istediği zaman uçaktan atlayabiliyor. Amaç ise haritadaki tüm oyuncuları alt ederek hayatta kalmak.

Don’t Starve Together

Arkadaşlarla oynanacak oyunlar arasında kendisine özel yapısı ile öne çıkan Don’t Starve Together hayatta kalma oyunları arasında da fark yaratıyor. Kendisine özgü çizimleri ile çok keyifli vakit geçirmeyi sağlayan oyun her yaştan kesime hitap etmeyi başarıyor. Sıfırdan vahşi yaşamda hayatta kalma amacının olduğu oyun özellikle arkadaşlarla çok daha dayanışma ruhu ile geçiyor.

Counter Strike: Global Offensive

Arkadaş ile oynanacak oyunlar arasında CS: GO ilk sıralarda kendisine yer bulmayı başarıyor. Neredeyse çoklu oyun severler tarafından bilinmeyeni kalmayan oyunu henüz oynamadıysanız mutlaka denemeniz gerekiyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Çoklu taktiksel nişancı oyunları arasında kendisine özgü yapısı ile dikkat çekmeyi başaran oyunda her adım taktiklere dayanmak durumunda. Oyunun en dikkat çekici tarafı ise kalıcı ölüm sisteminin olması. Bu da oyunu çok daha gerçekçi hale getirmeyi başarıyor.

The Forest

Arkadaşlarla oynanabilecek oyunlar arasında doğada hayatta kalmak için özel bir oyun keyfi sunan oyunda, çoklu oyuncu desteği bulunuyor ve bu sayede doğanın zorluklarına göğüs germek çok daha kolay hale geliyor. Özellikle grafik açısından da başarılı olan yapım oynamayı kesinlikle hak ediyor.

Yorum Yap
  • Sen de Tilki'li Ol! 

Hemen Tilki'ye kayıt ol, sen de aramıza katıl ! 

Yorum Yap